Jídelní set s 4 židlemi 110x70 cm dekor travertin AJSA110K
110;70;;
Jídelní set s 4 židlemi, 110x70x75cm, mdf, travertin. Jídelní set 1+4 kombinuje praktický stůl s rozměry 110x70x75 a čtyři pohodlné židle v krémovém odstínu. Deska stolu je vyrobena z MDF s dekorativní...
Jídelní set 1+4 kombinuje praktický stůl s rozměry 110x70x75 cm a čtyři pohodlné židle v krémovém odstínu. Deska stolu je vyrobena z MDF s dekorativním povrchem v odstínu travertinu, který napodobuje přírodní kámen a snadno se udržuje. Stabilní kovové nohy stolu v barvě cashmere zajišťují pevnost a dlouhou životnost, zatímco židle mají kovovou konstrukci v cappuccino odstínu a jsou čalouněné příjemnou látkou, která podporuje komfort při sezení. Nadčasový design celého setu se hodí do různých interiérů a díky kvalitnímu zpracování je vhodný pro každodenní použití v domácnosti i menších provozech.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní sestavy |
|---|---|
| Hmotnost: | 33 kg |
| EAN: | 8591957819439 |
| Barva: | béžová |
| Materiál: | MDF |
| Materiál desky stolu: | MDF |
| Hloubka sedu: | 40 |
| Výška sedu: | 49 |
| šířka sedu: | 39 |
| Materiál nohou: | kov |
| Styl: | industriální |
| Počet míst k sezení: | pro 4 osoby |
| Místnost: | kuchyně |
| Kategorie: | jídelní sety |
| Hmotnost - brutto (kg): | 33 kg |
| Tloušťka desky (cm): | 1.5 cm |
| Šířka: | 41 cm |
| Hloubka: | 54 cm |
| Výška stolu (cm): | 75 cm |
| Výška židle (cm): | 96 cm |
| Druh potahové látky: | Látka |
| Typ podnože: | 4 nohy |
| Tvar desky: | Obdélníkový |
| Rozklad: | Ne |
| Demontované: | Ano |
| Dekor desky: | Travertin |
| Barva nohou židle: | Béžová |
| Barva nohou stolu: | Béžová |
| Složení potahu: | 100% polyester |
| Martindale (ot.): | 30000 |
| Nosnost židle (kg): | 120 kg |
| Nosnost stolu (kg): | 60 kg |
| Karton1: | 111x43x10,5 |
| Karton2: | 7x113x72 |
| Karton3: | 7x113x72 |
| Výhoda 1: | Stabilní kovová podnož |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




