Jídelní stůl 160x90 cm dekor old wood AJS163OW
160;90;75;
Jídelní stůl 160x90cm, mdf, old wood. Tento jídelní stůl od značky v dekoru starého dřeva je ideální volbou pro milovníky industriálního stylu. Jeho atypický tvar desky z MDF mate...
Tento jídelní stůl od v dekoru starého dřeva je ideální volbou pro milovníky industriálního stylu. Jeho atypický tvar desky z MDF materiálu a robustní kovové nohy ve tvaru "X" zajišťují nejen vysokou stabilitu, ale také moderní vzhled, který skvěle doplní vaši jídelnu či kuchyň. Povrchová úprava v přírodním tónu přináší do interiéru příjemnou atmosféru, zatímco černé nohy dodávají stolu elegantní kontrast. Tento stylový stůl spojuje praktičnost s moderním designem a stane se dominantním prvkem vašeho interiéru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní stoly |
|---|---|
| EAN: | 8591957654238 |
| Dekor: | staré dřevo |
| Materiál desky: | MDF |
| Šířka: | 160 |
| Hloubka: | 90 |
| Výška: | 75 |
| Materiál nohou: | kov |
| Styl: | industriální |
| Tvar: | obdelníkové |
| Tvar nohou: | 2 nohy |
| Počet míst k sezení: | pro 6 osob |
| Místnost: | kuchyně |
| Kategorie: | barové židle |
| Rozteč nohou: | 115 cm |
| Hmotnost - netto (kg): | 36 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 37 kg |
| Tloušťka desky (cm): | 4 cm |
| Rozměr nohy (cm): | 8 x 3 |
| Světlá výška (cm): | 71 |
| Typ podnože: | 2 nohy |
| Tvar desky: | Obdélníkový |
| Rozklad: | Ne |
| Demontované: | Ano |
| Dekor desky: | Staré dřevo |
| Barva nohou: | Černá |
| Karton1: | 173x97x5,5 |
| Karton2: | 106x59x9 |
| Výhoda 1: | Dekorativní hrana desky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




