Jídelní židle hnědá látka AJZ204H
45;55;88;
Jídelní židle, hnědá, látka. Jídelní židle kombinuje pohodlí s praktickým designem vhodným do moderních interiérů. Sedák a opěradlo jsou potaženy hnědou látkou, kter...
Jídelní židle kombinuje pohodlí s praktickým designem vhodným do moderních interiérů. Sedák a opěradlo jsou potaženy hnědou látkou, která je snadno udržovatelná a doplněná designovým prošitím pro zvýraznění estetického dojmu. Černé matné kovové nohy zajišťují stabilitu a pevnost celé židle, zatímco madlo v horní části opěradla usnadňuje manipulaci a přenášení. Absence područek umožňuje větší variabilitu uspořádání u jídelního stolu. Židle je navržena tak, aby poskytovala komfortní posezení s důrazem na jednoduchou údržbu a dlouhou životnost.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní židle |
|---|---|
| EAN: | 8591957767198 |
| Barva: | hnědá |
| Materiál potahu: | látka |
| Materiál sedáku: | čalouněné |
| Šířka: | 45 |
| Hloubka: | 55 |
| Výška: | 88 |
| Hloubka sedu: | 40 |
| Výška sedu: | 51 |
| šířka sedu: | 45 |
| Nosnost: | 150 kg |
| Materiál nohou: | kov |
| Područky: | bez područek |
| Styl: | industriální |
| Vzhled: | klasické |
| Místnost: | kuchyně |
| Kategorie: | jídelní židle |
| Hmotnost - netto (kg): | 4.9 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 5 kg |
| Rozměr nohy (cm): | 3 |
| Materiál konstrukce: | Kov |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Druh potahové látky: | Látka |
| Typ podnože: | 4 nohy |
| Demontované: | Ano |
| Barva nohou: | Černá |
| Složení potahu: | 100% polyester |
| Otočná: | Ne |
| Karton1: | 69x51,5x51 |
| Výhoda 1: | Madlo pro snažší manipulaci |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




