Kancelářská židle synchronní mechanismus černá látka AKZ210C
71;70;133;
Kancelářská židle, synchronní mechanismus, černá látka. Kancelářská židle s černým mesh potahem nabízí vysoký komfort díky synchronnímu mechanismu, který umožňuje plynulé nastavení opěradla v závislosti na...
Kancelářská židle s černým mesh potahem nabízí vysoký komfort díky synchronnímu mechanismu, který umožňuje plynulé nastavení opěradla v závislosti na pohybu těla. Výškově nastavitelná bederní opěrka a opěrka hlavy podporují správné držení těla během dlouhých hodin sezení. Sedák je čalouněný látkou v jemném světle modrém odstínu s vyměkčenou vrchní částí pro lepší pohodlí. Područky jsou 1D typu s možností jednoduchého vertikálního nastavení, což umožňuje přizpůsobení individuálním potřebám uživatele. Stabilní plastový kříž s kolečky zajišťuje snadnou mobilitu a pevnost celé židle.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pracovní a kancelářské židle |
|---|---|
| EAN: | 8591957766566 |
| Barva: | černá |
| Materiál sedáku: | látka |
| Šířka: | 71 |
| Hloubka: | 70 |
| Výška: | 133 |
| Hloubka sedu: | 50 |
| Výška sedu: | 48 |
| šířka sedu: | 52 |
| Nosnost: | 130 kg |
| Područky: | s područkami |
| Styl: | Moderní |
| Materiál kříže: | plast, kov |
| Materiál opěráku: | síťovina |
| Mechanika: | synchronní |
| Místnost: | kancelář |
| Opěrka hlavy: | Ano |
| Kategorie: | pracovní židle |
| Nastavitelná výška (cm): | 122-133 |
| Nastavitelná výška sedu (cm): | 48-58 |
| Hmotnost - netto (kg): | 16 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 17 kg |
| Průměr kříže (cm): | 71 cm |
| Výška područek (cm): | 65 |
| Šířka područek (cm): | 8 cm |
| Materiál područek: | Plast |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Druh potahové látky: | Síťovina |
| Čalouněné područky: | Ne |
| Typ područek: | 1D jednosměrné nastavení |
| Bederní opěrka: | Ano |
| Demontované: | Ano |
| Barva kříže: | Černá |
| Složení potahu: | 100% polyester |
| Funkce: | Výškově nastavitelná |
| Kolečka: | Na tvrdé povrchy |
| Výškově nastavitelný opěrák: | Ano |
| Karton1: | 73,5x32,5x65 |
| Výhoda 1: | Výškově nastavitelný opěrák |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




