Pracovní stůl 100x40 cm dekor old wood APS103OW
100;40;70;
Pracovní stůl 100x40cm, mdf, old wood. Stylový pracovní stůl značky je ideální volbou pro domácí kancelář nebo studijní prostor. Přírodní deska z MDF v dekoru starého dřeva dodává...
Popis
Stylový pracovní stůl je ideální volbou pro domácí kancelář nebo studijní prostor. Přírodní deska z MDF v dekoru starého dřeva dodává stolu elegantní vzhled, zatímco pevná černá kovová konstrukce zajišťuje stabilitu a odolnost. Díky kompaktním rozměrům se hodí i do menších místností, aniž by ztratil na praktičnosti. Jeho minimalistický design snadno zapadne do moderních i klasických interiérů. Tento stůl je skvělým spojením funkčnosti a atraktivního vzhledu pro vaše pracovní potřeby.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské stoly |
|---|---|
| EAN: | 8591957683771 |
| Dekor: | staré dřevo |
| Materiál desky: | MDF |
| Šířka: | 100 |
| Hloubka: | 40 |
| Výška: | 70 |
| Materiál nohou: | kov |
| Styl: | industriální |
| Tvar: | přímé |
| Nohy: | s nohama |
| Místnost: | kancelář |
| Kategorie: | pracovní stoly |
| Rozteč nohou: | 94.5 cm |
| Rozteč nohou 2: | 35 cm |
| Hmotnost - netto (kg): | 6.23 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 7 kg |
| Tloušťka desky (cm): | 1.5 cm |
| Rozměr nohy (cm): | 2 x 2 |
| Světlá výška (cm): | 64.5 |
| Typ podnože: | Obvodová |
| Tvar desky: | Obdélníkový |
| Rozklad: | Ne |
| Demontované: | Ano |
| Povrchová úprava: | Matný |
| Dekor desky: | Staré dřevo |
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost stolu (kg): | 40 kg |
| Karton1: | 106x46x8 |
| Výhoda 1: | Odolný a snadno udržovatelný materiál |
Diskuze
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Hodnocení
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




