Pracovní stůl 100x40 cm dekor divoký dub APS103D
100;40;70;
Pracovní stůl 100x40cm, mdf, divoký dub. Pracovní stůl nabízí praktické řešení pro domácí i kancelářské prostředí. Deska stolu je vyrobena z MDF s dekorativním povrchem v odstínu d...
Popis
Pracovní stůl nabízí praktické řešení pro domácí i kancelářské prostředí. Deska stolu je vyrobena z MDF s dekorativním povrchem v odstínu divokého dubu, který je odolný a snadno se udržuje. Stabilní kovová podnož v černé barvě zajišťuje pevnost a dlouhou životnost celé konstrukce. Kompaktní rozměry 100x40x70 cm umožňují efektivní využití prostoru i v menších místnostech. Celková pevnost a stabilita stolu podporují pohodlnou práci s dostatečným prostorem pro notebook či psací potřeby.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské stoly |
|---|---|
| EAN: | 8591957766795 |
| Dekor: | dub |
| Materiál desky: | MDF |
| Šířka: | 100 |
| Hloubka: | 40 |
| Výška: | 70 |
| Materiál nohou: | kov |
| Styl: | industriální |
| Tvar: | přímé |
| Nohy: | s nohama |
| Místnost: | kancelář |
| Kategorie: | pracovní stoly |
| Rozteč nohou: | 94.5 cm |
| Rozteč nohou 2: | 35 cm |
| Hmotnost - netto (kg): | 7 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 7 kg |
| Tloušťka desky (cm): | 1.5 cm |
| Rozměr nohy (cm): | 2 x 2 |
| Světlá výška (cm): | 64.5 |
| Typ podnože: | Obvodová |
| Tvar desky: | Obdélníkový |
| Rozklad: | Ne |
| Demontované: | Ano |
| Povrchová úprava: | Matný |
| Dekor desky: | Divoký dub |
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost stolu (kg): | 40 kg |
| Karton1: | 106x47x8 |
| Výhoda 1: | Odolný a snadno udržovatelný materiál |
Diskuze
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Hodnocení
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




