Kancelářské křeslo výškově nastavitelná černá látka AKZ211C
60;62;125;
Kancelářské křeslo, výškově nastavitelná, černá látka. Herní křeslo s polohovacím opěrákem nabízí komfortní sezení díky černé síťovině, která zajišťuje optimální prodyšnost během dlouhých herních či pracov...
Herní křeslo s polohovacím opěrákem nabízí komfortní sezení díky černé síťovině, která zajišťuje optimální prodyšnost během dlouhých herních či pracovních sezení. Pevný plastový kříž poskytuje stabilní základnu, zatímco čalouněné pevné područky přispívají k pohodlí paží. Opěrák je vybaven nastavitelným sklonem a integrovanou bederní opěrkou, která podporuje správné držení těla. Výškově nastavitelná mechanika umožňuje snadné přizpůsobení výšky sedáku individuálním potřebám uživatele. Křeslo je vhodné pro dlouhodobé používání s důrazem na ergonomii a stabilitu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pracovní a kancelářské židle |
|---|---|
| EAN: | 8591957776237 |
| Barva: | černá |
| Materiál sedáku: | látka |
| Šířka: | 60 |
| Hloubka: | 62 |
| Výška: | 125 |
| Hloubka sedu: | 50 |
| Výška sedu: | 42 |
| šířka sedu: | 48 |
| Nosnost: | 120 kg |
| Područky: | s područkami |
| Styl: | Moderní |
| Materiál kříže: | plast, kov |
| Materiál opěráku: | síťovina |
| Mechanika: | houpací |
| Místnost: | kancelář |
| Opěrka hlavy: | Ano |
| Kategorie: | pracovní židle |
| Nastavitelná výška (cm): | 116-125 |
| Nastavitelná výška sedu (cm): | 42-51 |
| Hmotnost - netto (kg): | 11.5 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 12 kg |
| Průměr kříže (cm): | 65 cm |
| Výška područek (cm): | 62 |
| Šířka područek (cm): | 6 cm |
| Materiál područek: | Plast |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Druh potahové látky: | Látka |
| Čalouněné područky: | Ano |
| Typ područek: | Pevné |
| Bederní opěrka: | Ano |
| Demontované: | Ano |
| Barva kříže: | Černá |
| Složení potahu: | 100% polyester |
| Martindale (ot.): | 30000 |
| Funkce: | Polohování opěráku |
| Kolečka: | Na tvrdé povrchy |
| Výškově nastavitelný opěrák: | Ne |
| Karton1: | 60x28x70 |
| Výhoda 1: | Nastavitelný sklon opěráku |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




