Kancelářské křeslo synchronní mechanismus černá ekokůže AKZ213C
66;62;126;
Kancelářské křeslo, synchronní mechanismus, černá ekokůže. Elegantní černé křeslo z kvalitní ekokůže nabízí ideální kombinaci stylu a pohodlí. Od značky přichází tento moderní designový kousek s pevný...
Elegantní černé křeslo z kvalitní ekokůže nabízí ideální kombinaci stylu a pohodlí. Od přichází tento moderní designový kousek s pevnými područkami, které poskytnou stabilní podporu. Kovová konstrukce zajišťuje pevnost a odolnost.
Díky polohovací funkci můžete snadno najít dokonalou pozici pro relaxaci či práci. Multifunkční mechanismus umožňuje houpání a aretaci polohy, což přispívá k maximálnímu komfortu při dlouhodobém sezení. Dokonalý doplněk do každého moderního interiéru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pracovní a kancelářské židle |
|---|---|
| EAN: | 8591957643751 |
| Barva: | černá |
| Materiál potahu: | ekokůže |
| Materiál sedáku: | ekokůže |
| Šířka: | 66 |
| Hloubka: | 62 |
| Výška: | 126 |
| Hloubka sedu: | 50 |
| Výška sedu: | 45 |
| šířka sedu: | 51 |
| Nosnost: | 120 kg |
| Područky: | s područkami |
| Styl: | Moderní |
| Materiál kříže: | kov |
| Materiál opěráku: | ekokůže |
| Mechanika: | synchronní |
| Místnost: | kancelář |
| Opěrka hlavy: | Ano |
| Kategorie: | pracovní židle |
| Nastavitelná výška (cm): | 119-126 |
| Nastavitelná výška sedu (cm): | 45-52 |
| Hmotnost - netto (kg): | 19.5 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 20 kg |
| Průměr kříže (cm): | 68 cm |
| Výška područek (cm): | 67 |
| Šířka područek (cm): | 6 cm |
| Materiál područek: | Ekokůže |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Materiál kříže: | Kov |
| Čalouněné područky: | Ano |
| Typ područek: | Pevné |
| Bederní opěrka: | Ne |
| Demontované: | Ano |
| Barva kříže: | Černá |
| Kolečka: | Na tvrdé povrchy |
| Výškově nastavitelný opěrák: | Ne |
| Karton1: | 27x90x53 |
| Výhoda 1: | Polohování opěradla s aretací |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




