Pracovní stůl 100x48 cm dekor bělený dub APS100B
100;48;122;
Pracovní stůl 100x48cm, mdf, bělený dub. Pracovní stůl značky v industriálním stylu je skvělou volbou pro moderní kanceláře i domácí pracovny. Kombinace běleného dubu a černé kovové...
Pracovní stůl v industriálním stylu je skvělou volbou pro moderní kanceláře i domácí pracovny. Kombinace běleného dubu a černé kovové konstrukce vytváří atraktivní a odolný design. Stůl nabízí praktický úložný prostor díky čtyřem přídavným policím, které poskytují dostatek místa pro knihy, dokumenty nebo dekorace. Matná povrchová úprava desky z MDF zajistí snadnou údržbu a elegantní vzhled. Tento funkční a stylový kus nábytku se skvěle hodí do interiéru, kde oceníte praktičnost a moderní vzhled.Rozměr police: 48 x 24,5 cm. Celková výška s policí je 122 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské stoly |
|---|---|
| Hmotnost: | 12.7 kg |
| EAN: | 8591957776190 |
| Barva: | béžová |
| Materiál desky: | MDF |
| Šířka: | 100 |
| Hloubka: | 48 |
| Výška: | 122 |
| Materiál nohou: | kov |
| Styl: | industriální |
| Tvar: | přímé |
| Úložný prostor: | s policí |
| Nohy: | s nohama |
| Místnost: | pracovna |
| Kategorie: | pracovní stoly |
| Rozteč nohou: | 73.5 cm |
| Rozteč nohou 2: | 44 cm |
| Hmotnost - netto (kg): | 11.72 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 12.7 kg |
| Tloušťka desky (cm): | 1.5 cm |
| Výška stolu (cm): | 72 cm |
| Rozměr nohy (cm): | 2 x 2 |
| Světlá výška (cm): | 68 |
| Typ podnože: | Obvodová |
| Tvar desky: | Obdélníkový |
| Rozklad: | Ne |
| Demontované: | Ano |
| Povrchová úprava: | Matný |
| Dekor desky: | Dub |
| Barva nohou: | Černá |
| Karton1: | 131x51x6,5 |
| Výhoda 1: | Odolný a snadno udržovatelný materiál |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




