Kancelářské křeslo houpací mechanismus šedá látka AKZ201S
67;68;114;
Kancelářské křeslo, houpací mechanismus, šedá látka. Kancelářské křeslo v šedé látce nabízí pohodlné sezení díky vyměkčené vrchní části sedáku a opěradla, která zajišťuje příjemný komfort i při delším po...
Kancelářské křeslo v šedé látce nabízí pohodlné sezení díky vyměkčené vrchní části sedáku a opěradla, která zajišťuje příjemný komfort i při delším používání. Odklápěcí čalouněné područky umožňují snadné přizpůsobení prostoru a lepší manipulaci s křeslem. Stabilní kovový kříž podporuje celkovou pevnost a je osazen kolečky vhodnými pro tvrdé povrchy, což usnadňuje pohyb bez poškození podlahy. Houpací mechanika přispívá k relaxaci během práce a umožňuje mírné naklánění s možností aretace v základní poloze. Křeslo je vhodné pro kancelářské prostředí, kde je kladen důraz na kombinaci komfortu a funkčnosti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pracovní a kancelářské židle |
|---|---|
| EAN: | 8591957802547 |
| Barva: | šedá |
| Materiál sedáku: | látka |
| Šířka: | 67 |
| Hloubka: | 68 |
| Výška: | 114 |
| Hloubka sedu: | 46 |
| Výška sedu: | 48 |
| šířka sedu: | 52 |
| Nosnost: | 150 kg |
| Područky: | s područkami |
| Styl: | Moderní |
| Materiál kříže: | kov |
| Materiál opěráku: | látka |
| Mechanika: | houpací |
| Místnost: | kancelář |
| Kategorie: | pracovní židle |
| Nastavitelná výška (cm): | 106-113vvvv |
| Nastavitelná výška sedu (cm): | 48-55 |
| Průměr kříže (cm): | 61 cm |
| Výška područek (cm): | 69 |
| Šířka područek (cm): | 8 cm |
| Materiál područek: | Plast |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Druh potahové látky: | Látka |
| Čalouněné područky: | Ano |
| tloušťka pěny opěráku: | 3 |
| tloušťka pěny sedáku: | 10.5 |
| Typ područek: | Odklápěcí |
| Bederní opěrka: | Ne |
| Demontované: | Ano |
| Barva kříže: | Černá |
| Složení potahu: | 100% polyester |
| Martindale (ot.): | 30000 |
| Kolečka: | Na tvrdé povrchy |
| Výškově nastavitelný opěrák: | Ne |
| Karton1: | 69,5x29x53,5 |
| Výhoda 1: | Kovový kříž |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




