Konferenční stolek 60x120 cm dekor přírodní AKS168D
120;60;55;
Konferenční stolek 60x120cm, mdf, přírodní. Konferenční stolek značky v přírodním dekoru dubu přináší do interiéru svěží vzhled. Deska stolku s přírodním dekorem působí velmi autenticky...
Konferenční stolek v přírodním dekoru dubu přináší do interiéru svěží vzhled. Deska stolku s přírodním dekorem působí velmi autenticky, což podtrhuje útulnou atmosféru obývacího prostoru. Černé kovové nohy dodávají stolku moderní nádech a zajišťují stabilitu. Tento obdélníkový stolek poskytuje dostatek prostoru pro knihy, dekorace nebo občerstvení, což oceníte při odpočinku či setkání s přáteli. Díky svému jednoduchému, ale elegantnímu designu se snadno sladí s různými styly nábytku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konferenční stolky |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 8591957654009 |
| Dekor: | dub |
| Materiál desky: | MDF |
| Šířka: | 120 |
| Hloubka: | 60 |
| Výška: | 55 |
| Materiál nohou: | kov |
| Styl: | industriální |
| Tvar: | obdelníkové |
| Místnost: | obývák |
| Kategorie: | konferenční stolky |
| Hmotnost - netto (kg): | 18.5 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 20 kg |
| Tloušťka desky (cm): | 4 cm |
| Rozměr nohy (cm): | 6x3 |
| Světlá výška (cm): | 51 |
| Typ podnože: | 4 nohy |
| Tvar desky: | Obdélníkový |
| Rozklad: | Ne |
| Demontované: | Ano |
| Dekor desky: | Divoký dub |
| Barva nohou: | Černá |
| Karton1: | 130x66,5x5,5 |
| Karton2: | 62x17x9 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




