Konferenční stolek 60x120 cm dekor přírodní AKS168OW
120;60;55;
Konferenční stolek 60x120cm, mdf, přírodní. Tento konferenční stolek značky vnese do vašeho obývacího pokoje přírodní krásu a nádech vintage stylu. Deska v dekoru starého dřeva působí a...
Tento konferenční stolek vnese do vašeho obývacího pokoje přírodní krásu a nádech vintage stylu. Deska v dekoru starého dřeva působí autenticky a příjemně ladí s černými kovovými nohami, které dodávají stolku stabilitu a moderní industriální vzhled. Obdélníkový tvar poskytuje dostatek prostoru pro odkládání nápojů, knih či dekorací. Stolek je díky svému designu i použitým materiálům snadno kombinovatelný s ostatním nábytkem v různých stylech interiérů, ať už rustikálních či moderních.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konferenční stolky |
|---|---|
| EAN: | 8591957653972 |
| Dekor: | staré dřevo |
| Materiál desky: | MDF |
| Šířka: | 120 |
| Hloubka: | 60 |
| Výška: | 55 |
| Materiál nohou: | kov |
| Styl: | industriální |
| Tvar: | obdelníkové |
| Místnost: | obývák |
| Kategorie: | konferenční stolky |
| Hmotnost - netto (kg): | 19 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 20 kg |
| Tloušťka desky (cm): | 4 cm |
| Rozměr nohy (cm): | 6x3 |
| Světlá výška (cm): | 51 |
| Typ podnože: | 4 nohy |
| Tvar desky: | Obdélníkový |
| Rozklad: | Ne |
| Demontované: | Ano |
| Dekor desky: | Staré dřevo |
| Barva nohou: | Černá |
| Karton1: | 130x66,5x5,5 |
| Karton2: | 62x17x9 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




