Odkládací stolek 39x28x41 cm dekor bělený dub AOS115BU
39;28;41;
Odkládací stolek 39x28x41cm, mdf, bělený dub. Sada dvou nočních stolků v přírodní béžové barvě s bílými čely zásuvek nabízí praktické řešení pro uspořádání prostoru vedle postele. Vyrobeny jsou z...
Sada dvou nočních stolků v přírodní béžové barvě s bílými čely zásuvek nabízí praktické řešení pro uspořádání prostoru vedle postele. Vyrobeny jsou z MDF s matnou povrchovou úpravou v dekoru běleného dubu, která zajišťuje snadnou údržbu a odolnost proti běžnému opotřebení. Každý stolek disponuje jednou zásuvkou s jednoduchou úchytkou a otevřeným úložným prostorem pod ní, ideálním pro uložení knih nebo drobných předmětů. Kompaktní rozměry 39 × 27,6 × 41 cm umožňují snadné umístění i do menších prostor. Stabilní provedení MDF materiálu zaručuje dlouhou životnost a pevnost stolku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odkládací a konzolové stolky |
|---|---|
| EAN: | 8591957776831 |
| Barva: | béžová |
| Materiál desky: | MDF |
| Šířka: | 39 |
| Hloubka: | 28 |
| Výška: | 41 |
| Materiál nohou: | MDF |
| Styl: | Moderní |
| Tvar: | obdelníkové |
| Místnost: | obývák |
| Kategorie: | odkládací stolky |
| Hmotnost - netto (kg): | 12.2 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 12.7 kg |
| Tloušťka desky (cm): | 1.3 cm |
| Typ podnože: | Obvodová |
| Tvar desky: | Obdélníkový |
| Rozklad: | Ne |
| Demontované: | Ano |
| Povrchová úprava: | Matný |
| Dekor desky: | Bělený dub |
| Barva nohou: | Bílá |
| Karton1: | 46,5x31,5x19,5 |
| Výhoda 1: | Úložný prostor |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




