Odkládací stolek 55x32x66 cm dekor bělený dub AOS117K
55;32;66;
Odkládací stolek 55x32x66cm, mdf, bělený dub. Odkládací stolek s rozměry 55 × 32 × 65,8 kombinuje desku a spodní polici z MDF s dekorem běleného dubu a pevnou kovovou konstrukcí v bílé barvě. M...
Odkládací stolek s rozměry 55 × 32 × 65,8 cm kombinuje desku a spodní polici z MDF s dekorem běleného dubu a pevnou kovovou konstrukcí v bílé barvě. Matný povrch desky usnadňuje údržbu a odolává běžnému opotřebení. Kovová konstrukce je doplněna o čtyři kolečka, která umožňují snadnou mobilitu stolku a jeho flexibilní umístění v prostoru. Praktický odkládací prostor na spodní polici nabízí další místo pro uložení drobných předmětů nebo dekorací. Kompaktní rozměry a stabilní provedení zajišťují univerzální využití v domácnostech i kancelářích.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odkládací a konzolové stolky |
|---|---|
| EAN: | 8591957777418 |
| Barva: | béžová |
| Materiál desky: | MDF |
| Šířka: | 55 |
| Hloubka: | 32 |
| Výška: | 66 |
| Materiál nohou: | kov |
| Styl: | Moderní |
| Tvar: | obdelníkové |
| Místnost: | obývák |
| Kategorie: | odkládací stolky |
| Hmotnost - netto (kg): | 6 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 6.5 kg |
| Tloušťka desky (cm): | 1.5 cm |
| Rozměr nohy (cm): | 1,5 x 1,5 |
| Tvar desky: | Obdélníkový |
| Rozklad: | Ne |
| Demontované: | Ano |
| Povrchová úprava: | Matný |
| Dekor desky: | Bělený dub |
| Barva nohou: | Béžová |
| Karton1: | 65x39x10 |
| Výhoda 1: | Odkládací prostor |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




