Regál barva hnědá ARL112OW
29;24;144;
Regál, mdf, hnědá. Regál s pěti policemi nabízí praktický odkládací prostor v industriálním stylu. Police jsou vyrobeny z MDF desek s dekorem starého dřeva v hnědém odst...
Regál s pěti policemi nabízí praktický odkládací prostor v industriálním stylu. Police jsou vyrobeny z MDF desek s dekorem starého dřeva v hnědém odstínu, které doplňuje černý lakovaný kovový rám zajišťující stabilitu a pevnost. Otevřená konstrukce umožňuje snadný přístup a přehledné uspořádání předmětů. Díky kombinaci materiálů je regál navržen pro dlouhou životnost a snadnou údržbu. Je vhodný do obývacích pokojů, pracovních koutů i kanceláří, kde vynikne jako funkční i designový prvek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Regály |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.7 kg |
| EAN: | 8591957778743 |
| Dekor: | staré dřevo |
| Materiál: | kov |
| Šířka: | 29 |
| Hloubka: | 24 |
| Výška: | 144 |
| Styl: | industriální |
| Tvar: | přímé |
| Vzhled: | otevřené |
| Místnost: | obývák |
| Kategorie: | regály |
| Hmotnost - netto (kg): | 4.17 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 4.7 kg |
| Tloušťka desky (cm): | 1 cm |
| Rozměr nohy (cm): | 1,3 x 1,3 |
| Světlá výška (cm): | 3.4 |
| Materiál konstrukce: | Kov |
| Demontované: | Ano |
| Dekor desky: | Staré dřevo |
| Barva nohou: | Černá |
| Karton1: | 149x25x5,5 |
| Výhoda 1: | Odkládací prostor |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




