Regál barva hnědá ARL113OW
59;24;81;
Regál, mdf, hnědá. Regál s třemi policemi v dekoru starého dřeva nabízí praktický odkládací prostor pro různé předměty. Police jsou vyrobeny z MDF desek s povrchovou úpr...
Regál s třemi policemi v dekoru starého dřeva nabízí praktický odkládací prostor pro různé předměty. Police jsou vyrobeny z MDF desek s povrchovou úpravou připomínající přírodní dřevo, které dodává nábytku rustikální vzhled. Stabilní černá kovová podnož zajišťuje pevnost a dlouhou životnost regálu, přičemž její design s výztuhami přispívá k celkové stabilitě. Regál je vhodný do obývacích pokojů, pracovních koutů i kanceláří, kde poslouží jako funkční a zároveň stylový doplněk interiéru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Regály |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8591957778699 |
| Dekor: | staré dřevo |
| Materiál: | kov |
| Šířka: | 59 |
| Hloubka: | 24 |
| Výška: | 81 |
| Styl: | industriální |
| Tvar: | přímé |
| Vzhled: | otevřené |
| Místnost: | obývák |
| Kategorie: | regály |
| Hmotnost - netto (kg): | 4.5 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 5 kg |
| Tloušťka desky (cm): | 1 cm |
| Rozměr nohy (cm): | 1,3 x 1,3 |
| Světlá výška (cm): | 3 |
| Materiál konstrukce: | Kov |
| Demontované: | Ano |
| Dekor desky: | Staré dřevo |
| Barva nohou: | Černá |
| Karton1: | 85x25,5x7 |
| Výhoda 1: | Odkládací prostor |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




