Regál barva hnědá ARL116OW
60;28;126;
Regál, mdf, hnědá. Regál s čtyřmi policemi nabízí praktický odkládací prostor v dekoru starého dřeva na deskách z MDF, které jsou doplněny o stabilní kovovou podnož v če...
Regál s čtyřmi policemi nabízí praktický odkládací prostor v dekoru starého dřeva na deskách z MDF, které jsou doplněny o stabilní kovovou podnož v černém laku. Kombinace materiálů zajišťuje pevnost a dlouhou životnost, přičemž kovová podnož přispívá k celkové stabilitě regálu. Police jsou vhodné pro uložení knih, dekorací nebo dalších drobných předmětů, přičemž jejich povrch se snadno udržuje. Design regálu s otevřenými policemi umožňuje snadný přístup a zároveň působí vzdušně v interiéru. Rozměry a nosnost odpovídají běžným požadavkům na bytové regály.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Regály |
|---|---|
| EAN: | 8591957778712 |
| Dekor: | staré dřevo |
| Materiál: | kov |
| Šířka: | 60 |
| Hloubka: | 28 |
| Výška: | 126 |
| Styl: | industriální |
| Tvar: | přímé |
| Vzhled: | otevřené |
| Místnost: | obývák |
| Kategorie: | regály |
| Hmotnost - netto (kg): | 9.5 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 10 kg |
| Tloušťka desky (cm): | 1.5 cm |
| Rozměr nohy (cm): | 2 x 2 |
| Světlá výška (cm): | 12 |
| Materiál konstrukce: | Kov |
| Demontované: | Ano |
| Dekor desky: | Staré dřevo |
| Barva nohou: | Černá |
| Karton1: | 129x32,5x8,5 |
| Výhoda 1: | Odkládací prostor |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




