Relaxační křeslo ušák patchwork látka AKR166PW
65;76;100;
Relaxační křeslo, vícebarevná, látka. Relaxační křeslo s patchwork potahem z látky kombinuje vícebarevné vzory, které dodávají interiéru živý a originální vzhled. Sedák i opěradlo jsou erg...
Relaxační křeslo s patchwork potahem z látky kombinuje vícebarevné vzory, které dodávají interiéru živý a originální vzhled. Sedák i opěradlo jsou ergonomicky tvarované pro pohodlné opření těla, přičemž pevné područky zajišťují komfortní oporu rukou. Nohy jsou vyrobeny z masivního kaučukovníku, což přispívá k celkové stabilitě a dlouhé životnosti křesla. Díky kvalitnímu zpracování a pevnému materiálu je křeslo vhodné pro každodenní relaxaci v obývacím pokoji či pracovně. Křeslo není otočné a nemá rozkládací funkci, což podtrhuje jeho jednoduchý a praktický design.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Křesla |
|---|---|
| EAN: | 8591957579760 |
| Barva: | vícebarevná |
| Materiál: | čalouněné |
| Materiál potahu: | látka |
| Šířka: | 65 |
| Hloubka: | 76 |
| Výška: | 100 |
| Hloubka sedu: | 46 |
| Výška sedu: | 49 |
| šířka sedu: | 40 |
| Nosnost: | 120 kg |
| Styl: | patchwork |
| Tvar: | relaxační |
| Vlastnosti: | polohovací, otočná, elektrické polohování, 1 motorové, zvedací funkce |
| Vzor: | patchwork |
| Místnost: | obývák |
| Kategorie: | křesla |
| Hmotnost - netto (kg): | 9.53 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 11.1 kg |
| Materiál výplně: | HR studená pěna |
| Druh potahové látky: | Látka |
| Typ podnože: | 4 nohy |
| Rozklad: | Ne |
| Demontované: | Ano |
| Barva nohou: | Hnědá |
| Otočná: | Ne |
| Karton1: | 70x32,5x70 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




