Relaxační otočné křeslo elektrické krémová kůže AKR165K
80;91;114;
Relaxační křeslo, elektrické zabudované ovládání, krémová. Polohovací křeslo s elektrickým ovládáním a dvěma motory nabízí komfortní relaxaci s možností individuálního nastavení opěradla a podnožky. Potah je v...
Polohovací křeslo s elektrickým ovládáním a dvěma motory nabízí komfortní relaxaci s možností individuálního nastavení opěradla a podnožky. Potah je vyroben z kombinace pravé kůže a béžové ekokůže, která je příjemná na dotek a snadno se udržuje. Pevná kovová podnož zajišťuje stabilitu a zároveň umožňuje plynulý 360° otáčivý pohyb. Široké čalouněné područky doplňují ergonomický tvar sedáku a opěradla, které poskytují dostatečnou oporu pro záda i hlavu. Elektrické ovládání s dotykovými plochami umožňuje snadné a přesné nastavení polohy křesla podle individuálních potřeb.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Křesla |
|---|---|
| EAN: | 8591957790011 |
| Barva: | béžová |
| Materiál: | kůže |
| Materiál potahu: | kůže |
| Šířka: | 80 |
| Hloubka: | 91 |
| Výška: | 114 |
| Hloubka sedu: | 50 |
| Výška sedu: | 52 |
| šířka sedu: | 48 |
| Nosnost: | 130 kg |
| Styl: | Moderní |
| Tvar: | relaxační |
| Vlastnosti: | otočná |
| Cena: | od 6 000 Kč |
| Místnost: | obývák |
| Kategorie: | křesla |
| Nastavitelná hloubka: | 163 |
| Hmotnost - netto (kg): | 50.83 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 58.7 kg |
| Výška područek (cm): | 66 |
| Šířka područek (cm): | 12 cm |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Druh potahové látky: | Kůže |
| tloušťka pěny opěráku: | 14 |
| tloušťka pěny sedáku: | 8.8 |
| Typ podnože: | Centrální |
| Typ ovládání: | Elektrické zabudované ovládání |
| Demontované: | Ano |
| Barva nohou: | Černá |
| Složení potahu: | Kůže |
| Martindale (ot.): | 30000 |
| Funkce: | Polohovací |
| Otočná: | Ano |
| Počet kusů v kartonu: | 1 |
| Počet balení: | 1 ks |
| Karton1: | 87x78x114 |
| Počet motorů (ks): | Dva |
| Výhoda 1: | Pravá kůže |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




