Co potřebujete k lepšímu zdraví? Obklopit se krásou a designem.

Krása rovná se zdraví, protože spokojenost a štěstí zlepšuje vaši imunitu stejně jako zdravá míra slunce v létě. Takže nehleďte jen na užitečnost a pragmatické výrobky. Život bez krásy všude kolem by byl velice pochmurný. Věřte, nebo ne, ale i takový překrásný design z přírodních materiálů, které umocňují vše kolem vás pozitivním nábojem, dokáže divy. Energetické toky ve vašem domě či bytě dokáží posílit váš organismus. Nejen proto, jak působí svým vzhledem, ale i jakou energetickou zatíženost si s sebou nesou.

Designérem atmosféry vlastního domova

Není tedy od věci podívat se a inspirovat na to nejkrásnější, co vám můžeme z naší nabídky poskytnout pěkně na jednou místě. A obvykle navíc s krásným bonusem nového zboží za lepší ceny nebo velmi výhodně.

Špičkové elegantní lůžko s vysokým čelem splní veškeré nároky na komforti kvalitu. Moderní čalouněná postel v rozměrech 180x200 cm vyladí každou ložnici k vytříbenosti a nezapře jedinečnou kvalitu i nadčasovost včetně pohodlí.

Dětské postele a dětský nábytek se nyní pohybují až o 25 - 35 % levněji než obvykle. Vaše štěstí tedy umocní i výhodný nákup s velkou slevou. Spokojená bude celá rodina. Navíc vám přírodní materiály umožní i velmi příjemným způsobem libovolně nakombinovat nábytek s dalšími kousky nebo se na něm přímo kreativně vyřádit. Dětská sestava, vyrobená z lamina se obvykle vyskytuje v provedení bílé barvy v kombinaci dubem sonoma. Velmi oblíbenou variantou do dětských pokojů, již si nemohou rodiče vynachválit, bývá skvělá vyvýšená postel se schůdkami dohromady s PC stolkem. Navíc obsahuje i bezpečnostní zábradlí, aby vaše dítko nespadlo v noci během divokého spánku. 

 

publicdoc-1-5_-1_-1_99959publicdoc-1b_-1_-1_175682
 

Životně důležitý design i krása

Obklopit se můžete i malým štěstím, a dělat si radost různými překrásně designovými hrnečky, koupelnovými doplňky a obecně vybírat z celé široké řady našich bytových doplňků. Navíc si můžete dopřát ještě rychle požitek z překrásného pohupování v luxusním závěsném křesle. A to nejen na zahradě, stačí třeba i terasa nebo větší balkon k vychutnání posledních letních paprsků a k tomu melodie podle výběru ze špičkové stereosoupravy. V houpacím křesílku Barcelona si užijete dokonalé momenty a nachytáte krásu, štěstí i bronz na celou zimu. 

publicdoc-2-4_-1_-1_66028
 

V krásné kuchyni se vaří samo, nebo ne?!

Kuchyňská linka 240 v kombinaci barev bílé a červené KN409 patří  mezi velmi oblíbené modely do každé vkusné malé domácnosti.

  • červená podtrhuje chuť k jídlu - pro labužníky i gurmány oku na míru
  • bílá fascinuje svou čistotou a příjemným kontrastem tlumí dynamiku červeného protipólu - krásná kombinace i pro jedlíky, kteří se krotí

Kuchyně si samozřejmě nezadá ani s kvalitou, kterou krása jen podtrhuje. Při menších rozměrech objevíte v kuchyňské sestavě spodní dvířka ve výšce 82 cm, do hloubky 50 cm a s šířkou 80 cm. Pod dřezen se skromně ukrývají další skříňky a zásuvky obsahují systém metabox. V současnosti i dlouhodoběji nabízíme novinky za skvělé nižší ceny.

A myslíte už na první podzimní vlaštovky s příjemným posezením, které lahodí nejen tělu, ale též očím? Nejnovější hity sezóny vynikají různými styly. Ovšem mít doma prvotřídního ušáka v provokativně laděné zelené, která působí zároveň konejšivou energií, tomu nelze odolat. Obzváště patříte - li mezi vášnivé čtenáře. A co jste nestihli přečíst o letních prázdninách, to můžete kvapem dohnat na podzim. S tím rozdílem, že vás nebude nic vyrušovat tolik jako na pláži. Hedvábné večery plné dobrodružství jedině v parádním křesle podle vašeho vkudu.

Nejen krása, ale i vysoká kvalita, odolnost a pružnost líbivě magického Cupida. Křeslo v kouzelném odstínu zelené vyvolává touhu přilepit se na něj nejen zrakem. Anebo varianta v bílé jak polární záře do chirurgicky čistých myšlenek v robustnějším provedení a luxusu z teflonové látky. Potah je omyvatelný, v mnoha barevných variantách a kůže pravá. Ideální pro milovníky prestiže, kteří rádi investují do značkového komfortu v krásném provedení.

  

publicdoc-3-2_-1_-1_123177publicdoc-3b_-1_-1_47166