Ženám vstup zakázán aneb Privátní místnost jen pro muže

Je všeobecně známo, že muži jsou těmi tiššími partnery v páru, rádi vyhledávají soukromí a samotu, aby si uspořádali myšlenky bez otravného zodpovídání otázek drahých poloviček. A proto si každý muž zaslouží svou vlastní místnost – takový chlapský budoár…

Pouze pro muže

Soukromá pracovna, pánská klubovna, atelier… v každém případě jde o klasickou chlapskou zašívánu, kam je ženám přísně vstup zakázán. Správný chlap zkrátka potřebuje únikové místo, kde se může v klidu a soukromí oddávat práci, relaxaci, koníčkům, rozjímání i početnějším akcím ve společnosti nejbližších přátel. Velké činy si zaslouží interiér, ze kterého dýchá testosteron.

1 2

Co by nemělo v pánské pracovně chybět?

Pracovní stůl ideálně z masivního dřeva, které symbolizuje mužnost a sílu. Na druhou stranu lehčí minimalistické provedení má také co do sebe.

Maximálně pohodlné pracovní křeslo splňující všechny požadavky na ergonomii a ještě něco navíc. Na rozdíl od žen dává většina mužů přednost čalounění z pevné kvalitní kůže, která po čase dosáhne krásné patiny.

Pohodlná sedací souprava a velká televize s obsáhlou nabídkou sportovních kanálů. K tomu připojte dokonalý audiosystém, který ozvučí i prostornou místnost a dokonalý filmový nebo hudební zážitek je zaručen.

3

Nadstandardní vybavení je nutností

Police a vitríny k vystavování diplomů, ocenění a trofejí, např. z prestižních golfových turnajů.

Domácí bar zásobený tou nejlepší Whisky, Bourbonu a šampaňského, jehož součástí jsou křišťálové sklenice, karafy a exkluzivní chladič na led – drobnosti, které dělají z běžného popíjení nezapomenutelný zážitek.

Pokud chcete svou zašívárnu skutečně dotáhnout k dokonalosti ve stylu Jamese Bonda, neměl by vám chybět bezpečnostní trezor na peníze, hodinky a jiné cennosti, velice praktický golfový trenažér pro nácvik odpalů nebo třeba infrasauna či mobilní vířivka, která se po příchodu z obchodního jednání dokonale hodí k uspořádání myšlenek a spřádání dalších životních plánů.

4 5