Trojmístná rozkládací pohovka béžová manšestrová látka APO111K
186;88;84;
Trojmístná rozkládací pohovka, béžová, manšestrová látka. Rozkládací trojmístná pohovka nabízí praktické řešení pro obývací pokoje s možností rychlého přeměnění na lůžko. Potah je z příjemné kr...
Rozkládací trojmístná pohovka nabízí praktické řešení pro obývací pokoje s možností rychlého přeměnění na lůžko. Potah je z příjemné krémové látky s jemnou žebrovanou strukturou, která dodává pohovce měkký a zároveň odolný povrch. Nosná konstrukce je vyrobena z masivního kaučukového dřeva, které zajišťuje stabilitu a dlouhou životnost. Funkce click-clack umožňuje snadné a tiché sklopení opěradla do vodorovné polohy, čímž vznikne pohodlná plocha pro odpočinek nebo přespání. Pohovka je navržena tak, aby kombinovala komfort se stylovým designem a praktickým využitím v menších i větších prostorách.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pohovky |
|---|---|
| Hmotnost: | 35.9 kg |
| EAN: | 8591957781644 |
| Barva: | béžová |
| Materiál potahu: | látka |
| Šířka: | 186 |
| Hloubka: | 88 |
| Výška: | 84 |
| Hloubka sedu: | 54 |
| Výška sedu: | 41 |
| šířka sedu: | 186 |
| Nosnost: | 300 kg |
| Rozkládání: | rozkládací |
| Styl: | skandinávský |
| Velikost: | trojmístné |
| Nožičky: | s nožičkami |
| Místnost: | obývák |
| Kategorie: | pohovky |
| Hmotnost - netto (kg): | 31.5 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 35.9 kg |
| Rozměr nohy (cm): | 6 x 6 |
| Plocha lůžka: | 186 x 106 |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Druh potahové látky: | Manšestrová látka |
| Typ podnože: | 5 nohou |
| Mechanika: | Click-clack |
| Demontované: | Ano |
| Barva nohou: | Přírodní |
| Složení potahu: | 100% polyester |
| Funkce: | Rozkládací |
| Karton1: | 189x110x20 |
| Výhoda 1: | Rozložitelné na lůžko |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




