Věšák dřevo bílá AVS115B
40;4;11;
Věšák, dřevo, bílá. Nástěnný věšák v bílém provedení nabízí čtyři pevné háčky pro praktické zavěšení oděvů či doplňků. Vyroben je z kvalitního dřeva s hladkým povrchem a...
Nástěnný věšák v bílém provedení nabízí čtyři pevné háčky pro praktické zavěšení oděvů či doplňků. Vyroben je z kvalitního dřeva s hladkým povrchem a nadčasovým designem, který snadno zapadne do různých interiérů. Kompaktní rozměry umožňují jeho umístění v předsíních, chodbách nebo ložnicích. Věšák je vybaven otvory pro snadné a pevné připevnění na stěnu. Jeho jednoduchý a čistý vzhled podporuje funkčnost a zároveň estetiku prostoru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Věšáky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 0194343103730 |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | dřevo |
| Šířka: | 40 |
| Hloubka: | 4 |
| Výška: | 11 |
| Nosnost: | 15 kg |
| Styl: | Moderní |
| Místnost: | bytové doplňky |
| Kategorie: | Věšáky |
| Hmotnost - brutto (kg): | 0.5 kg |
| Demontované: | Ne |
| Karton1: | 43x13,5x9 |
| Výhoda 1: | Nadčasový design |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




