Červené barové židle

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Cena

12511252
112511252

Značky

Barva

Cena

Materiál

Materiál potahu

Nastavitelnost

Opěrka

Otočné

Potah

Styl

Typ nohou

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 1
Barová židle červená plast AUB-9002 RED-OBR1 new
1 251 Kč

39;45;80;Červená plastová židle bude krásným kouskem ve Vaši kuchyni nebo jídelně. Židle je výškově nastavitelná pomocí plynového pístu a můžete si jí tak přizpůsobit podle Vaší...

AUT-AUB-9002_RED

Zařizujete si kuchyň s domácím barem? Pokud ano, k tomuto účelu vám jistě nesmí chybět barové židle. Červené barové židle však mohou být skvělým doplňkem pro jakékoliv kuchyně, ať už je domácí bar jejich součástí, či nikoliv.

S barovými židlemi jsou spojeny také barové stoly, ať už jednotlivě, nebo v rámci jídelních sestav, ve kterých si lze vybrat i klasické jídelní židle a stoly. Kromě červené barvy jsou dostupné i barové židle v šedé, zelenéhnědébéžovébílé a černé barvě s plastovými nebo čalouněnými sedáky. Konstrukce barových židlí na jedné noze je kovová, zatímco barové židle se čtyřmi nohami mají konstrukci také dřevěnou. V rámci funkčnosti lze rozlišit barové židle nastavitelné, otočné nebo ty, které mají opěrku na nohy či na nohy i ruce. Otázkou stylu je pak výběr moderních a designových barových židlí. Z hlediska dostupnosti si můžete prohlédnout barové židle z kategorie levných.