Dětská židle houpací mechanismus šedá síťovina AKZ207S
57;54;102;
Dětská židle, houpací mechanismus, šedá síťovina. Kancelářská židle s označením nabízí komfortní sezení díky kombinaci šedé síťoviny a černého plastu. Prodyšný opěrák zajišťuje optimální...
Kancelářská židle s označenímnabízí komfortní sezení díky kombinaci šedé síťoviny a černého plastu. Prodyšný opěrák zajišťuje optimální cirkulaci vzduchu, což přispívá k příjemnému pocitu i při delším používání. Odklápěcí područky umožňují snadné přizpůsobení pracovnímu prostoru a usnadňují zasunutí židle pod stůl. Houpací mechanismus podporuje dynamické sezení a výškově nastavitelný sedák umožňuje individuální nastavení výšky podle potřeby uživatele. Plastový kříž s kolečky je určený pro tvrdé povrchy, čímž zajišťuje stabilitu a snadnou mobilitu židle. Integrovaná bederní opěrka přispívá k ergonomii a podpoře spodní části zad.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské židle |
|---|---|
| Hmotnost: | 24 kg |
| EAN: | 8591957748173 |
| Barva: | šedá |
| Materiál sedáku: | látka |
| Šířka: | 57 |
| Hloubka: | 54 |
| Výška: | 102 |
| Hloubka sedu: | 47 |
| Výška sedu: | 43 |
| šířka sedu: | 47 |
| Nosnost: | 90 kg |
| Područky: | s područkami |
| Styl: | Moderní |
| Materiál kříže: | plast |
| Materiál opěráku: | síťovina |
| Místnost: | kancelář |
| Opěrka hlavy: | Ne |
| Kategorie: | pracovní židle |
| Nastavitelná výška (cm): | 93-102 |
| Nastavitelná výška sedu (cm): | 43-52 |
| Průměr kříže (cm): | 31 cm |
| Výška područek (cm): | 62 |
| Šířka područek (cm): | 5.5 cm |
| Materiál područek: | Plast |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Druh potahové látky: | Síťovina |
| Materiál kříže: | Plast |
| Čalouněné područky: | Ne |
| Typ područek: | Odklápěcí |
| Mechanika: | Houpací mechanismus |
| Bederní opěrka: | Ano |
| Demontované: | Ano |
| Barva kříže: | Černá |
| Složení potahu: | 100% polyester |
| Martindale (ot.): | 40000 |
| Funkce: | Výškově nastavitelná |
| Kolečka: | Na tvrdé povrchy |
| Výškově nastavitelný opěrák: | Ne |
| Karton1: | 55x25,5x52 |
| Výhoda 1: | Odklápěcí područky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




