Dětská židle výškově nastavitelná modrá síťovina AKZ204M
60;48;90;
Dětská židle, výškově nastavitelná, modrá síťovina. Dětská židle s modrým síťovinovým potahem nabízí prodyšné a pohodlné sezení vhodné pro mladší uživatele. Opěradlo i sedák jsou potažené jemnou síťovin...
Dětská židle s modrým síťovinovým potahem nabízí prodyšné a pohodlné sezení vhodné pro mladší uživatele. Opěradlo i sedák jsou potažené jemnou síťovinou, která podporuje cirkulaci vzduchu a přispívá k příjemnému pocitu během delšího sezení. Odklápěcí područky z bílého plastu umožňují snadné přizpůsobení prostoru a lepší manipulaci s židlí. Výškově nastavitelný mechanismus umožňuje snadné přizpůsobení výšky sedáku podle potřeby dítěte. Stabilní plastový kříž je vybaven kolečky určenými pro tvrdé podlahy, což zajišťuje hladký pohyb a ochranu povrchu podlahy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské židle |
|---|---|
| Hmotnost: | 7.8 kg |
| EAN: | 8591957724764 |
| Barva: | modrá |
| Materiál sedáku: | látka |
| Šířka: | 60 |
| Hloubka: | 48 |
| Výška: | 90 |
| Hloubka sedu: | 42 |
| Výška sedu: | 43 |
| šířka sedu: | 45 |
| Nosnost: | 120 kg |
| Područky: | s područkami |
| Styl: | Moderní |
| Materiál kříže: | plast |
| Materiál opěráku: | síťovina |
| Místnost: | kancelář |
| Opěrka hlavy: | Ne |
| Kategorie: | pracovní židle |
| Nastavitelná výška (cm): | 81-90 |
| Nastavitelná výška sedu (cm): | 43-52 |
| Hmotnost - netto (kg): | 6.86 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 7.8 kg |
| Průměr kříže (cm): | 59 cm |
| Výška područek (cm): | 67 |
| Šířka područek (cm): | 7 cm |
| Materiál područek: | Plast |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Druh potahové látky: | Síťovina |
| Materiál kříže: | Plast |
| Čalouněné područky: | Ne |
| Typ područek: | Odklápěcí |
| Mechanika: | Výškově nastavitelná |
| Bederní opěrka: | Ne |
| Demontované: | Ano |
| Barva kříže: | Bílá |
| Složení potahu: | 100% polyester |
| Funkce: | Výškově nastavitelná |
| Kolečka: | Na tvrdé povrchy |
| Výškově nastavitelný opěrák: | Ne |
| Karton1: | 55x28x53,5 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




