Dětská židle výškově nastavitelná růžová síťovina AKZ204R
60;48;90;
Dětská židle, výškově nastavitelná, růžová síťovina. Dětská židle s růžovým síťovinovým potahem nabízí lehké a vzdušné sezení vhodné pro mladší uživatele. Bílý plastový kříž zajišťuje stabilitu a zároveň...
Dětská židle s růžovým síťovinovým potahem nabízí lehké a vzdušné sezení vhodné pro mladší uživatele. Bílý plastový kříž zajišťuje stabilitu a zároveň je odolný vůči běžnému opotřebení, zatímco kolečka jsou přizpůsobena pro použití na tvrdých podlahách, což usnadňuje pohyb bez poškození povrchu. Odklápěcí plastové područky umožňují snadné přizpůsobení prostoru kolem židle. Výškově nastavitelný mechanismus umožňuje individuální nastavení sedáku podle potřeby dítěte, čímž podporuje správnou ergonomii během práce nebo studia. Židle je navržena tak, aby kombinovala funkčnost s příjemným designem vhodným do dětského pokoje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské židle |
|---|---|
| Hmotnost: | 7.9 kg |
| EAN: | 8591957724832 |
| Barva: | růžová |
| Materiál sedáku: | látka |
| Šířka: | 60 |
| Hloubka: | 48 |
| Výška: | 90 |
| Hloubka sedu: | 42 |
| Výška sedu: | 43 |
| šířka sedu: | 45 |
| Nosnost: | 120 kg |
| Područky: | s područkami |
| Styl: | Moderní |
| Materiál kříže: | plast |
| Materiál opěráku: | síťovina |
| Místnost: | kancelář |
| Opěrka hlavy: | Ne |
| Kategorie: | pracovní židle |
| Nastavitelná výška (cm): | 81-90 |
| Nastavitelná výška sedu (cm): | 43-52 |
| Hmotnost - netto (kg): | 6.96 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 7.9 kg |
| Průměr kříže (cm): | 59 cm |
| Výška područek (cm): | 67 |
| Šířka područek (cm): | 7 cm |
| Materiál područek: | Plast |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Druh potahové látky: | Síťovina |
| Materiál kříže: | Plast |
| Čalouněné područky: | Ne |
| Typ područek: | Odklápěcí |
| Mechanika: | Výškově nastavitelná |
| Bederní opěrka: | Ne |
| Demontované: | Ano |
| Barva kříže: | Bílá |
| Složení potahu: | 100% polyester |
| Funkce: | Výškově nastavitelná |
| Kolečka: | Na tvrdé povrchy |
| Výškově nastavitelný opěrák: | Ne |
| Karton1: | 55,5x28x53,5 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




