Dětská židle výškově nastavitelná šedá síťovina AKZ212C
58;54;92;
Dětská židle, výškově nastavitelná, šedá síťovina. Moderní kancelářská židle značky nabízí stylový design a pohodlí pro každodenní práci. Opěrák je potažen prodyšnou šedou síťovinou (mesh), kt...
Moderní kancelářská židle nabízí stylový design a pohodlí pro každodenní práci. Opěrák je potažen prodyšnou šedou síťovinou (mesh), která zajišťuje optimální ventilaci a podporu zad. Pevné černé plastové područky poskytují komfort při sezení, zatímco stabilitu židle zajišťuje chromový kříž s kolečky pro snadný pohyb. Díky kombinaci kvalitních materiálů a elegantního vzhledu je ideální volbou do kanceláře i domácí pracovny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské židle |
|---|---|
| Hmotnost: | 7.5 kg |
| EAN: | 8591957691608 |
| Barva: | šedá |
| Materiál sedáku: | látka |
| Šířka: | 58 |
| Hloubka: | 54 |
| Výška: | 92 |
| Hloubka sedu: | 40 |
| Výška sedu: | 42 |
| šířka sedu: | 48 |
| Nosnost: | 120 kg |
| Područky: | s područkami |
| Styl: | Moderní |
| Materiál kříže: | kov |
| Materiál opěráku: | síťovina |
| Místnost: | kancelář |
| Opěrka hlavy: | Ne |
| Kategorie: | pracovní židle |
| Nastavitelná výška (cm): | 83-92 |
| Nastavitelná výška sedu (cm): | 42-51 |
| Hmotnost - netto (kg): | 6.67 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 7.5 kg |
| Průměr kříže (cm): | 56 cm |
| Výška područek (cm): | 56 |
| Šířka područek (cm): | 4.5 cm |
| Materiál područek: | Plast |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Druh potahové látky: | Síťovina |
| Materiál kříže: | Kov |
| Čalouněné područky: | Ne |
| Typ područek: | Pevné |
| Mechanika: | Výškově nastavitelná |
| Bederní opěrka: | Ano |
| Demontované: | Ano |
| Barva kříže: | Stříbrná |
| Složení potahu: | 100% polyester |
| Martindale (ot.): | 90000 |
| Funkce: | Výškově nastavitelná |
| Kolečka: | Na tvrdé povrchy |
| Výškově nastavitelný opěrák: | Ne |
| Karton1: | 52x25x51 |
| Výhoda 1: | Pevná bederní opěrka |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




