Dětská židle výškově nastavitelná modrá síťovina AKZ203M
63;51;102;
Dětská židle, výškově nastavitelná, modrá síťovina. Dětská kancelářská židle s modrou síťovinou nabízí pohodlné a vzdušné sezení díky prodyšnému materiálu opěradla a sedáku. Bílé plastové nohy s pěti ko...
Dětská kancelářská židle s modrou síťovinou nabízí pohodlné a vzdušné sezení díky prodyšnému materiálu opěradla a sedáku. Bílé plastové nohy s pěti kolečky zajišťují stabilitu a snadnou mobilitu po různých typech podlah. Odklápěcí područky umožňují flexibilní využití prostoru, zatímco nastavitelná bederní opěrka podporuje správné držení zad během práce nebo studia. Výškově nastavitelný sedák umožňuje přizpůsobení židle aktuální výšce dítěte, což přispívá k ergonomii a komfortu. Součástí je také praktická opěrka nohou pro zvýšení pohodlí při delším sezení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské židle |
|---|---|
| Hmotnost: | 9.5 kg |
| EAN: | 8591957781897 |
| Barva: | modrá |
| Materiál sedáku: | látka |
| Šířka: | 63 |
| Hloubka: | 51 |
| Výška: | 102 |
| Hloubka sedu: | 36 |
| Výška sedu: | 44,5 |
| šířka sedu: | 46 |
| Nosnost: | 150 kg |
| Područky: | s područkami |
| Styl: | Moderní |
| Materiál kříže: | plast |
| Materiál opěráku: | síťovina |
| Místnost: | kancelář |
| Opěrka hlavy: | Ne |
| Kategorie: | pracovní židle |
| Nastavitelná výška (cm): | 92-102 |
| Nastavitelná výška sedu (cm): | 44,5-54 |
| Hmotnost - netto (kg): | 9 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 9.5 kg |
| Průměr kříže (cm): | 59 cm |
| Výška područek (cm): | 60 |
| Šířka područek (cm): | 7 cm |
| Materiál područek: | Plast |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Druh potahové látky: | Síťovina |
| Materiál kříže: | Plast |
| Čalouněné područky: | Ne |
| Typ područek: | Odklápěcí |
| Mechanika: | Výškově nastavitelná |
| Bederní opěrka: | Ano |
| Demontované: | Ano |
| Barva kříže: | Bílá |
| Složení potahu: | 100% polyester |
| Martindale (ot.): | 30000 |
| Funkce: | Výškově nastavitelná |
| Kolečka: | Na tvrdé povrchy |
| Výškově nastavitelný opěrák: | Ne |
| Karton1: | 59x28,5x58 |
| Výhoda 1: | Odklápěcí područky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




