Co by nemělo chybět v ložnici moderní ženy?

To je otázka za milion! Odpověď na ni není však nijak složitá. V ložnici moderní silné a soběstačné ženy by mělo být všechno, na co si vzpomene a co potřebuje ke svému pohodlí a dokonalému štěstí. Co by to tedy mělo být?

Dokonalá postel

Pod pojmem dokonalá si každý může představit něco jiného. A ano, každá žena opravdu chce v určitých směrech něco jiného, ale každá chce postel pohodlnou, útulnou, postel, ve které se bude cítiti v bezpečí a jako v bavlnce. Pokud jste single a vybíráte si novou postel, rozhodně se neomezujte menším rozměrem (140 nebo 160 x 200 cm) jen proto, že v ní budete spát sama. Zaprvé se to jednoho dne může změnit a zadruhé, proč si nedopřát více místa a trochu toho sobeckého rozletu.

Perfektní službu vám udělá kontinentální neboli boxspring lůžko. Je to postel, kterou patrně znáte z lepších hotelů. Tedy vysoká s kvalitní, někdy několikavrstevnou, matrací. Taková postel může mít i praktický úložný prostor, který jistě ocení každý žena s pořádnou sbírkou bot a kabelek.

1 2

Ženský koutek

Mít místo jen pro sebe, to je snem každé ženy, svobodné i zadané, maminky i bezdětné. Místo, kde bude každodenní zkrášlování příjemným rituálem, kde má vše své místo, kde je dokonalé světlo a kde nikomu nevadí nespočet flakonů, kelímků, štětců a lahviček… Dokonalý dámský budoár, dámská toaletka.

Toaletní stolek znáte jistě ze starších filmů nebo pohádek. Stolek s velkým zrcadlem, žárovkami a hlubokou zásuvkou (často i skrytou zásuvkou pro tajné milostné dopisy). A přesně takový stolek můžete mít. Anebo dáváte raději přednost modernějšímu stylu a designu? I moderní minimalistické toaletní stolky najdete v naší nabídce.

3

Nepostradatelné maličkosti

Drobnosti, doplňky, dekorace, to jsou maličkosti, které nesmí v dámské ložnici rozhodně chybět. Nenápadné nezbytnosti, které utváří tu správnou atmosféru, budí dojem útulnosti a domácí pohodlí. Anebo jiný, záleží na osobnosti a vkusu každé ženy.

Mezi takové doplňky jisto jistě patří koberečky, předložky a běhouny. Pro měkké došlápnutí po probuzení, pro hřejivé pohlazení před ulehnutím, chlupatiny pro sexy dojem…

Na nočním stolku, toaletce nebo komodě mohou být vystavené upomínkové drobnosti, sběratelské kamínky, mušle, šperkovnice, truhličky a jiné dekorace, které dávají na vědomí, čím a kým je zdejší paní domu.

V ložnici by ale nemělo být příliš mnoho květin, postačí váza s řezanými květy nebo jedna drobná pokojovka. Stejně tak do ložnice nepatří rodinné fotografie, už vůbec ne fotografie dětí. Ložnice má být místem soukromým, osobní a intimním.

4 5