Test osobnosti podle typu single lůžka

Jste zatím bez partnera a řešíte novou postel? Místo klasického dvoulůžka si bohatě vystačíte se single postelí, neboli tzv. jedenapůllůžkem. Nabízí dostatek místa pro pohodlné rozvalování i příležitostné nocování ve dvou. A věděli jste, že typ postele hodně vypovídá o vaší osobnosti? Schválně, jestli budete souhlasit s následujícími charakteristikami.

Čalouněné single lůžko pro požitkáře

Lidé, kteří vlastní celočalouněnou postel (nebo po ní teprve pokukují) obvykle patří mezi milovníky luxusu a pohodlí. Líbí se jim být jedineční a mají osobitý styl, který rádi dávají na odiv širokému okolí. Rozhodně to nejsou šedé myšky, které splývají s davem. V práci jsou vůdčími typy, ve společnosti jsou rádi středem pozornosti a jsou zárukou dobré zábavy.

Rádi se dobře oblékají a za všech okolností musí vypadat upraveně, i kdyby šli ven jen s odpadkovým košem. Na někoho mohou působit lehce povýšeně, ale blízcí přátelé vědí, že je to jen maska. Pokud vás ubytují u sebe doma, nabídnou vám ten nejvyšší komfort, i kdyby to mělo znamenat, že sami budou muset nocovat na podlaze.

getimage (21)getimage (22)
 

Single postel ze dřeva pro srdcaře

Dřevo je symbolem jistoty a stálosti. Zároveň evokuje teplo rodinného krbu a jakousi harmonii, kterou mnoho moderních domácností postrádá. Podobně dřevěná postel charakterizuje i svého majitele. Je to člověk, o kterého se můžete opřít, věrný kamarád, který vás nenechá nikdy ve štychu. Stejně jako je bytelný rám postele, je i on/ona skálopevně přesvědčen o svých zásadách a nikdy neuhne mimo vyjeté koleje.

Dřevo čas od času zaskřípe, ale je-li kvalitní, nikdy vám cíleně neublíží. Majitelé bytelných dřevěných postelí jsou vřelí lidé, kteří však neotevřou svá srdce každému jen tak na potkání. Pokud si je ale nakloníte na svou stranu, získáte přítele na celý život.

getimage (23)
 

Kovové single lůžko pro silné charaktery

kovovými konstrukcemi postelí je to trochu složitější. Stejně jako s jejich majiteli. Na jedné straně máme jednoduché kovové rámy bez příkras pro osobnosti, které se nebojí jít s kůží na trh, z možných pomluv a zvídavých pohledů si nedělají vrásky a stráví vše, co jim život naservíruje.

Na druhé straně jsou kovová lůžka s tepanými ozdobami a konstrukcemi připomínající zámecké postele. Tento typ samozřejmě více lahodí ženskému oku. A co o svých majitelkách vypovídají? Krása u nich není na prvním místě, ale rozhodně hraje v jejich životě důležitou roli. Všímají si detailů a často je povyšují nad celek. Jsou pečlivé, nikoliv však puntičkářské.

getimage (24)getimage (25)