Velkolepé výhody vyklápěcí postele aneb jak si nejlépe poležet v hvězdném stylu

Chcete mít domácí prostor ve vlastní režii? Jak rozmístit interiér, když není kam dát nábytek? Geniální řešení nabízí právě vyklápěcí formy postelí, které vyřeší leckterý rébus s koupí vhodného lože. Kdo potřebuje mít doma zároveň i pracovnu, tomu umožní během chvíle velkoryse přeměnit ložnici v home office.

Krása i praktičnost v jednom balení

Vysokou výklopnou postel uvítají zejména singles a studenti, především pro její praktičnost. Hodí se do každého malého prostoru, třeba do dětského pokoje. Navíc díky stabilní konstrukci zaručuje dokonalý odpočinek se spoustou pohodlí navíc. Vaše malá domácnost takto s výklopnou postelí 140 CP-01 bílá mat ze sektoru CONCEPT PRO zaručí dostatečný komfort i bezpečnost. Sklápěcí postel obsahuje efektivní řešení z velmi kvalitního lamina. Tento účinný systém pouze připevníte ke zdi a získáte dokonalý prostor nebo ideální odpočinek. Mechanismus postele zabraňuje samovolnému otevření a umocní tím spokojený požitek z relaxu.

Můžete využít mnoha možností a variant, rozmítejte dobře nad velikostí. Navíc je – li rošt v ceně postele jako u této skvělé alternativy („Doporučujeme velikost 140 x 200 x výšku do 18 cm „) tradiční postýlky, vyplatí se i vzhledem k její odolnosti proti poškrábání, poškození a vlkosti i vysokým teplotám. Výklopné postele navíc vyřeší i určitou nerozhodnot při výběru z klasického sortimentu. K volbě se nabízí řešení na výšku, do šířky, v barvě bílého lesku, matné nebo v barvě dubu riviera. Moderní design v jednoduchém, a přitom atraktivním barevném řešení, pasuje univerzálně do každého pokoje či bytu. Bílá varianta se zřetelně vyjímá v elegantním provedení a dodává každému interiéru lesk bez ohledu na velikost.

Nejoblíbenější velikost ze všech rozměrů v nabídce je 120 x 200 x výška do 18 cm. Postele ze dřeva dodáváme v demontu, bez matrace. 

conceptpro-2-1-5conceptpro-1-2-4
 

Rodinná pohoda a šikovná jednolůžka

Postel vypadá v zavřené poloze jako skříň, tudíž zapadne do každé domácnosti. Díky funkci STOP zajistí bezpečné otevírání, i zavírání, a manipulaci jedním prstem. Výklopná postel drží po přišroubování ve zdi velice pevně a bezpečně. „Nábytek je vyroben z kvalitního lamina s ABS hranou. Postel existuje v několika velikostech a barevných provedeních.“ Nakonec zjistíte, že i proudění energií v prostoru se úžasně vylepší ve stylu feng shui. 

Klid, harmonie a plno dalších výhod, které přináší varianta výklopných postelí, se skutečně projeví zkvalitněním bydlení a případně optickým zvětšením menších prostor. Jelikož by měla být postel čelem ke stěně, automaticky tuto podmínku dobrého lože splníte. Mnoho krásných modelů k výběru neochudí ani estetický zážitek. Vyberte si svůj prototyp dle vkusu a zharmonizujte obydlí tak, že vám zůstane místo i pro vhodné dekorace a doplňky.

conceptpro-2-2-5

Nenáročná údržba a uhrančivá praktičnost v elegantním provedení

V souhrnu aneb proč milujeme výklopné postele? Jednoduché řešení, méně práce na údržbu, krásný design, bezpečí s pojistkou, pohodlí a úspora místa v prostoru i v čase. Zkrátka investice, která se vyplatí. Důmyslné řešení tak nabízí krom funkčnosti využití doplňků a dalších potřebných kousků nábytku. Můžete mít ložnici v kanceláři a nikdo nic nepozná. Bez obav spojit příjemné s užitečným. Dokazuje to i samotná oblíbenost všech modelů u zákazníků.

Další inspiraci v podobě designového osvětlení, kterým ještě více rozsvítíte svůj styl, objevíte např. zde: LED osvetlení bílé TK029.