Už víte, jak nejlépe relaxovat v létě na zahradě? Třeba na pohodlném lehátku

Alfou a omegou dobrého odpočinku je i kvalitní nábytek

Mezi nejoblíbenější relaxaci v létě patří vhodně nakombinovaný aktivní relax s pasivním odpočinkem, a i proto je jedna z nejlepších cest k báječným letním chvilkám vhodně zmaximalizována spočinutím na pohodlném lehátku. Nebo v pohodlném vypolstrovaném křesle. Design vždy potěší. Pohoupat se ve větru ve vlastní hamace, kterou při vichru nebo dešti ukryjete i pod střechu do vhodného prostoru. Využití pak nalezne i v loftech. Multifunkční zahradní nábytek leckdy najde využití celoročně. Tvary, barvy a materiál závisí na vašich představách i možnostech.

Luxusně si poležet můžete jako u moře.

Luxusní dřevěná lehátka 

Záleží, jak často a rádi ležíte, podle této kapacity se vyplatí investovat buď do dražších typů nebo levnějších variant v případě občasného několikaminutového požitku v leže. (Pořizovací cena se pohybuje již od 2800 Kč.) Lehátko s aretací v šedé barvě, top lehátko v hnědé barvě Barcelona nebo lehátko relaxační De luxe, atd. Výborné univerzální lehátko dřevěné La manche také rozložíte a ušetříte prostor při jeho skladování. Jelikož je vyrobené z exotické akácie, vyznačuje se odolností proti stárnutí a biologické degradaci. Dřevěná lehátka mají výhodu přírodního materiálu, čímž poskytují i unikátní zbarvení každého kusu nábytku. Doporučuje se ovšem natřít teakovým olejem, který zachová původní zabarvení.

K super lehátku patří také praktický a užitečný obal na lehátko.

Zahradní houpačky a sítě 

Houpačky na zahradu se pohybují v různých cenových relacích, záleží na vašich požadavcích a komfortu. Podle zpracování a a použitých materiálů se oblibě těší zejména kovové a dřevěné modely. Z mnoha barevných kombinací si vybere každý dle svého vkusu, navíc existují i varianty se stříškou, které poskytují oporu proti zákeřným slunčním paprskům při prudkém slunečním záření, a zároveň poskytují chladivý stín, chrání i před nevítaným sprchnutím, hmyzem nebo špatně namířenou sprchou ze zahradní hadice.

getimage (37)getimage (38)
 

Kovový a hliníkový zahradní nábytek

patří také mezi velmi žádané letní kousky. Skvěle si pohovíte i na venkovní hnědočerné židli s hliníkovou konstrukcí a s výplní černé francouzská textilie. Skvost pro každou zahradu. Dost možná se návštěv už nezbavíte. Milovníkům zahradního designu v luxusním ratanu je určeno venkovní křeslo s hliníkovou konstrukcí a umělým ratanovým výpletem v šedé barvě mocca.

Inspirativní a ergonomicky vhodné zahradní sestavy propojené s designem potěší vaše tělo, mysl, zdraví a také zrak. Rádi se sluníte a chybí vám slunečník?

Zahradní sestavy a ratanový nábytek zvelebí nejedny záda v zahradě. Pro větší komfort se doporučuje doplnit zahrádky úložnými boxy. Usnadní vám plynulé poležení bez permanentního vstávání. Ať už chladící boxy, nebo obyčejné dřevěné.

Náš tipZahradní sestava s polstry EDINBURGH 4+1

publicdoc-sedaci-souprava-edinburgh-zahradni-nabytek-nakup-nabytekcz-1_-1_-1_102721

V neposlední řadě nezapomeňte rovněž na pergoly a další kousky, které zpříjemní odpočinek bez vystavení nebezpečným UV paprskům a veškerému škodlivému záření. 

Inspirujte se i v níže přiloženém videu, které vám poskytne informace o produktech v akci. Už víte, jak obohatit zahradu výhodně?