Jídelní židle stříbrná AJZ227ST
43;55;87;
Jídelní židle, stříbrná . Jídelní židle s označením nabízí kombinaci stříbrné látky a kovových nohou v dekoru dubu, která přináší moderní a zároveň přírodní vzhled....
Jídelní židle s označením nabízí kombinaci stříbrné látky a kovových nohou v dekoru dubu, která přináší moderní a zároveň přírodní vzhled. Sedák i opěradlo jsou čalouněné příjemnou látkou v neutrálním stříbrném odstínu, která se snadno udržuje a zajišťuje komfort při sezení. Kovové nohy s povrchovou úpravou připomínající dubovou dýhu poskytují pevnou a stabilní oporu. Židle nemá područky ani otočný mechanismus, což ji činí kompaktní a vhodnou do různých prostorů. Díky kvalitnímu zpracování a pevným materiálům je vhodná pro každodenní použití v jídelnách i kavárnách.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní židle |
|---|---|
| EAN: | 8591957582982 |
| Barva: | stříbrná |
| Materiál potahu: | látka |
| Materiál sedáku: | čalouněné |
| Šířka: | 43 |
| Hloubka: | 55 |
| Výška: | 87 |
| Hloubka sedu: | 38 |
| Výška sedu: | 48 |
| šířka sedu: | 45 |
| Nosnost: | 120 kg |
| Materiál nohou: | kov |
| Područky: | s područkami |
| Styl: | skandinávský |
| Vzhled: | klasické |
| Místnost: | kuchyně |
| Kategorie: | jídelní židle |
| Hmotnost - netto (kg): | 4.375 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 5 kg |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Typ podnože: | 4 nohy |
| Demontované: | Ano |
| Barva nohou: | Hnědá |
| Složení potahu: | 100% polyester |
| Otočná: | Ne |
| Karton1: | 63x46x65 |
| Výhoda 1: | Kovové nohy v imitaci dřeva |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




