Kancelářské křeslo houpací mechanismus béžová látka AKZ110K
64;76;123;
Kancelářské křeslo, houpací mechanismus, béžová látka. Kancelářské křeslo v béžovém provedení kombinuje komfort s praktickým designem vhodným pro dlouhodobé sezení. Čalounění z kvalitní látky zajišťuje pří...
Kancelářské křeslo v béžovém provedení kombinuje komfort s praktickým designem vhodným pro dlouhodobé sezení. Čalounění z kvalitní látky zajišťuje příjemný povrch a snadnou údržbu, zatímco pevné područky s měkkým polstrováním podporují pohodlí paží. Vysoký opěrák je doplněn pevnou opěrkou hlavy s vyměkčenou vrchní částí, která přispívá k lepší podpoře krční páteře. Houpací mechanismus umožňuje nastavení polohy sedáku a výšková nastavitelnost zajišťuje ergonomické přizpůsobení uživateli. Stabilní základna z plastu v odstínu champagne je vybavena kolečky vhodnými pro tvrdé povrchy, což usnadňuje mobilitu a zároveň chrání podlahu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pracovní a kancelářské židle |
|---|---|
| Hmotnost: | 17 kg |
| EAN: | 8591957746421 |
| Barva: | béžová |
| Materiál sedáku: | látka |
| Šířka: | 64 |
| Hloubka: | 76 |
| Výška: | 123 |
| Hloubka sedu: | 51 |
| Výška sedu: | 50 |
| šířka sedu: | 52 |
| Nosnost: | 120 kg |
| Područky: | s područkami |
| Styl: | Moderní |
| Materiál opěráku: | látka |
| Mechanika: | houpací |
| Místnost: | kancelář |
| Opěrka hlavy: | Ano |
| Kategorie: | pracovní židle |
| Nastavitelná výška (cm): | 114-123 |
| Nastavitelná výška sedu (cm): | 50-59 |
| Hmotnost - netto (kg): | 17 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 17 kg |
| Průměr kříže (cm): | 73 cm |
| Výška područek (cm): | 69 |
| Šířka područek (cm): | 8 cm |
| Materiál područek: | Plast |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Druh potahové látky: | Látka |
| Materiál kříže: | Plast |
| Čalouněné područky: | Ano |
| Typ područek: | Pevné |
| Bederní opěrka: | Ne |
| Demontované: | Ano |
| Barva kříže: | Champagne |
| Složení potahu: | 100% polyester |
| Funkce: | Výškově nastavitelná |
| Kolečka: | Na tvrdé povrchy |
| Výškově nastavitelný opěrák: | Ne |
| Karton1: | 75x36x65 |
| Výhoda 1: | Vyměkčená vrchní část područek |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




