Komoda 103x30x78 cm dekor vícebarevná AKM108C
103;30;78;
Komoda 103x30x78cm, mdf, vícebarevná. Retro komoda značky přinese do vašeho interiéru jedinečný styl a originalitu. Textilní čela zásuvek s výplní HDF a vintage potiskem navozují...
Retro komoda přinese do vašeho interiéru jedinečný styl a originalitu. Textilní čela zásuvek s výplní HDF a vintage potiskem navozují atmosféru starých amerických barů a jazzových klubů. Kombinace černé kovové konstrukce, desky v dekoru starého dřeva a zdobných noh dodává nábytku robustní, ale zároveň elegantní vzhled. Korpus zásuvek je vyroben z netkané textilie s výplní HDF, což zajišťuje jejich lehkost a snadnou manipulaci. Ideální doplněk do obývacího pokoje nebo stylové kavárny, kde se stane nepřehlédnutelným prvkem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komody |
|---|---|
| EAN: | 8591957683863 |
| Barva: | vícebarevná |
| Materiál: | MDF |
| Šířka: | 103 |
| Hloubka: | 30 |
| Výška: | 78 |
| Styl: | retro |
| Tvar: | přímé |
| Velikost: | široké |
| Zavírání: | se šuplíky |
| Nožičky: | s nožičkama |
| Místnost: | ložnice |
| Kategorie: | komody |
| Hmotnost - netto (kg): | 16 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 17 kg |
| Tloušťka desky (cm): | 1.5 cm |
| Rozměr nohy (cm): | 1,5 x 1,5 |
| Světlá výška (cm): | 12 |
| Materiál konstrukce: | Kov |
| Demontované: | Ano |
| Dekor desky: | Staré dřevo |
| Barva nohou: | Černá |
| Karton1: | 15,5x33x109,5 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




