Komoda 45x30x77 cm dekor vícebarevná AKM107C
45;30;77;
Komoda 45x30x77cm, mdf, vícebarevná. Retro komoda značky přinese do vašeho interiéru jedinečný styl a originalitu. Textilní čela zásuvek s výplní HDF a vintage potiskem navozují...
Retro komoda přinese do vašeho interiéru jedinečný styl a originalitu. Textilní čela zásuvek s výplní HDF a vintage potiskem navozují atmosféru starých amerických barů a jazzových klubů. Kombinace černé kovové konstrukce, desky v dekoru starého dřeva a zdobných noh dodává nábytku robustní, ale zároveň elegantní vzhled. Korpus zásuvek je vyroben z netkané textilie s výplní HDF, což zajišťuje jejich lehkost a snadnou manipulaci. Ideální doplněk do obývacího pokoje nebo stylové kavárny, kde se stane nepřehlédnutelným prvkem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komody |
|---|---|
| EAN: | 8591957682538 |
| Barva: | vícebarevná |
| Materiál: | MDF |
| Šířka: | 45 |
| Hloubka: | 30 |
| Výška: | 77 |
| Styl: | retro |
| Tvar: | přímé |
| Velikost: | uzké |
| Zavírání: | se šuplíky |
| Nožičky: | s nožičkama |
| Místnost: | ložnice |
| Kategorie: | komody |
| Hmotnost - netto (kg): | 7 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 8 kg |
| Tloušťka desky (cm): | 1.5 cm |
| Rozměr nohy (cm): | 1,5 x 1,5 |
| Světlá výška (cm): | 12 |
| Materiál konstrukce: | Kov |
| Demontované: | Ano |
| Dekor desky: | Staré dřevo |
| Barva nohou: | Černá |
| Karton1: | 12x32x72 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




