Komoda 80x30x82 cm kov bílá AKM105B
80;30;82;
Komoda 80x30x82cm, kov, bílá. Komoda nabízí praktické řešení úložného prostoru v moderním provedení. Její deska je vyrobena z MDF s matným dubovým dekorem, který dodáv...
Komoda nabízí praktické řešení úložného prostoru v moderním provedení. Její deska je vyrobena z MDF s matným dubovým dekorem, který dodává nábytku přírodní vzhled a snadnou údržbu. Pevný kovový rám a nohy zajišťují stabilitu a dlouhou životnost, zatímco osm látkových zásuvek z netkané textilie poskytuje lehké a flexibilní úložiště pro různé drobnosti. Komoda má rozměry 80 × 30 × 82 cm, což ji předurčuje k využití v menších i větších prostorách, kde je potřeba uspořádat věci přehledně a efektivně.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komody |
|---|---|
| EAN: | 8591957776848 |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | látka |
| Šířka: | 80 |
| Hloubka: | 30 |
| Výška: | 82 |
| Styl: | Moderní |
| Tvar: | přímé |
| Velikost: | uzké |
| Zavírání: | se šuplíky |
| Nožičky: | s nožičkama |
| Místnost: | ložnice |
| Kategorie: | komody |
| Hmotnost - netto (kg): | 11 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 11.5 kg |
| Tloušťka desky (cm): | 1.5 cm |
| Rozměr nohy (cm): | 1,5 x 1,5 |
| Světlá výška (cm): | 6 |
| Materiál konstrukce: | Kov |
| Tvar desky: | Obdélníkový |
| Rozklad: | Ne |
| Demontované: | Ano |
| Povrchová úprava: | Matný |
| Dekor desky: | Dub |
| Barva nohou: | Bílá |
| Karton1: | 88x35,5x15,5 |
| Výhoda 1: | Úložný prostor |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




