Konferenční stolek 70x70x51 cm dekor mramor AKS170B
70;70;51;
Konferenční stolek 70x70x51cm, mdf, mramor. Set dvou konferenčních stolků s deskami z MDF v dekoru bílého mramoru nabízí moderní a praktické řešení pro obývací pokoj. Desky jsou opatřeny matnou...
Set dvou konferenčních stolků s deskami z MDF v dekoru bílého mramoru nabízí moderní a praktické řešení pro obývací pokoj. Desky jsou opatřeny matnou povrchovou úpravou, která usnadňuje údržbu a zachovává přirozený vzhled mramorového dekoru. Podnože jsou vyrobeny z pevného kovu s černým lakem, který zajišťuje stabilitu a dlouhou životnost. Menší stolek lze zasunout pod větší, což umožňuje flexibilní využití prostoru. Výška většího stolku je 50 cm, což je ideální rozměr pro pohodlné odkládání nápojů či dekorací.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konferenční stolky |
|---|---|
| EAN: | 8591957700249 |
| Barva: | bílá |
| Materiál desky: | MDF |
| Šířka: | 70 |
| Hloubka: | 70 |
| Výška: | 51 |
| Materiál nohou: | kov |
| Styl: | industriální |
| Tvar: | kulaté |
| Místnost: | obývák |
| Kategorie: | konferenční stolky |
| Hmotnost - netto (kg): | 9.5 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 10 kg |
| Tloušťka desky (cm): | 1.5 cm |
| Rozměr nohy (cm): | 3 x 1,5 |
| Světlá výška (cm): | 47 |
| Typ podnože: | Obvodová |
| Tvar desky: | Kruhový |
| Rozklad: | Ne |
| Demontované: | Ano |
| Povrchová úprava: | Matný |
| Dekor desky: | Mramor |
| Barva nohou: | Černá |
| Karton1: | 76x74x8,5 |
| Výhoda 1: | Nadstandardní výška |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




