Křeslo ušák s podnožkou potah patchwork látka AKR120BPW
68;75;100;
Relaxační křeslo, vícebarevná, látka. Relaxační křeslo s podnožkou v patchworkovém designu kombinuje vícebarevnou látku s pevnými nohami z masivního kaučukovníku, které zajišťují stabilitu...
Relaxační křeslo s podnožkou v patchworkovém designu kombinuje vícebarevnou látku s pevnými nohami z masivního kaučukovníku, které zajišťují stabilitu a dlouhou životnost. Čalounění je tvořeno kvalitní látkou s různorodými vzory, která dodává křeslu výrazný vizuální efekt a zároveň příjemný povrch pro sezení. Křeslo je vybaveno pevnými područky, které podporují pohodlný posed, a doplněno o samostatný taburet pro maximální relaxaci nohou. Ergonomicky tvarované opěradlo a sedák poskytují komfortní oporu pro odpočinek. Tento set je ideální volbou pro interiéry, kde se klade důraz na barevnost a pohodlí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Křesla |
|---|---|
| EAN: | 8591957782313 |
| Barva: | vícebarevná |
| Materiál: | látka |
| Materiál potahu: | látka |
| Šířka: | 68 |
| Hloubka: | 75 |
| Výška: | 100 |
| Hloubka sedu: | 47 |
| Výška sedu: | 49 |
| šířka sedu: | 43 |
| Nosnost: | 120 kg |
| Styl: | patchwork |
| Tvar: | ušáky |
| Vlastnosti: | s podnožkou |
| Vzor: | patchwork |
| Cena: | levné do 4 000 Kč |
| Místnost: | obývák |
| Kategorie: | křesla |
| Šířka taburetu: | 51 |
| Hloubka taburetu: | 41 |
| Výška taburetu: | 33 |
| Hmotnost - netto (kg): | 12.7 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 14.5 kg |
| Rozměr nohy (cm): | 4 x 4 |
| Výška područek (cm): | 63 |
| Šířka područek (cm): | 5 cm |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Druh potahové látky: | Látka |
| Typ podnože: | 4 nohy |
| Demontované: | Ano |
| Barva nohou: | Přírodní |
| Složení potahu: | 100% polyester |
| Martindale (ot.): | 36000 |
| Otočná: | Ne |
| Počet kusů v kartonu: | 1 |
| Počet balení: | 1 ks |
| Karton1: | 69,5x62,5x70 |
| Výhoda 1: | Bonusový taburet |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




