Houpací křeslo ušák béžová látka AKR164K
67;85;90;
Houpací křeslo, béžová, látka. Houpací křeslo s béžovým čalouněním z prémiové látky nabízí pohodlné posezení s jemnou texturou, která je příjemná na dotek a snadno se udržuje. Sedák...
Houpací křeslo s béžovým čalouněním z prémiové látky nabízí pohodlné posezení s jemnou texturou, která je příjemná na dotek a snadno se udržuje. Sedák a opěradlo jsou ergonomicky tvarované a doplněné o pevné područky pro maximální komfort. Stabilní nohy jsou vyrobeny z kombinace černého kovu a masivního kaučukovníku, což zajišťuje pevnost a dlouhou životnost. Houpací mechanismus umožňuje plynulé a tiché houpání, které přispívá k relaxaci. Křeslo je vhodné do moderních i klasických interiérů, jeho rozměry a nosnost odpovídají běžným standardům pro pohodlné sezení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Křesla |
|---|---|
| EAN: | 8591957772352 |
| Barva: | béžová |
| Materiál: | látka |
| Materiál potahu: | látka |
| Šířka: | 67 |
| Hloubka: | 85 |
| Výška: | 90 |
| Hloubka sedu: | 46 |
| Výška sedu: | 46 |
| šířka sedu: | 43 |
| Nosnost: | 120 kg |
| Styl: | skandinávský |
| Tvar: | ušáky |
| Cena: | levné do 4 000 Kč |
| Místnost: | obývák |
| Kategorie: | křesla |
| Hmotnost - netto (kg): | 12 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 13 kg |
| Výška područek (cm): | 58 |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Druh potahové látky: | Látka |
| Typ podnože: | Pohup |
| Demontované: | Ano |
| Barva nohou: | Přírodní |
| Složení potahu: | 100% polyester |
| Martindale (ot.): | 36000 |
| Funkce: | Houpací mechanismus |
| Otočná: | Ne |
| Počet kusů v kartonu: | 1 |
| Počet balení: | 1 ks |
| Karton1: | 71x33x71 |
| Výhoda 1: | Houpací |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




