Relaxační otočné křeslo elektrické hnědá látka AKR164H
77;84;116;
Relaxační křeslo, elektrické zabudované ovládání, hnědá, látka. Polohovací křeslo s elektrickým ovládáním a jedním motorem nabízí komfortní relaxaci s možností přesného nastavení polohy. Potah je z hnědé látky, kte...
Polohovací křeslo s elektrickým ovládáním a jedním motorem nabízí komfortní relaxaci s možností přesného nastavení polohy. Potah je z hnědé látky, která je příjemná na dotek a snadno se udržuje, zatímco pevná kovová podnož zajišťuje stabilitu a dlouhou životnost. Křeslo je vybaveno integrovaným ovládacím panelem na boku, který umožňuje plynulé polohování opěradla i sedáku. Otočný mechanismus přispívá k větší flexibilitě a pohodlí při užívání. Ergonomicky tvarované područky doplňují celkový komfort a nadčasový design křesla se hodí do různých interiérů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Křesla |
|---|---|
| EAN: | 8591957790066 |
| Barva: | hnědá |
| Materiál: | látka |
| Materiál potahu: | látka |
| Šířka: | 77 |
| Hloubka: | 84 |
| Výška: | 116 |
| Hloubka sedu: | 45 |
| Výška sedu: | 49 |
| šířka sedu: | 50 |
| Nosnost: | 130 kg |
| Styl: | Moderní |
| Tvar: | relaxační |
| Vlastnosti: | otočná |
| Cena: | od 6 000 Kč |
| Místnost: | obývák |
| Kategorie: | křesla |
| Nastavitelná hloubka: | 163 |
| Hmotnost - netto (kg): | 46.13 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 54 kg |
| Výška područek (cm): | 62 |
| Šířka područek (cm): | 10 cm |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Druh potahové látky: | Látka |
| tloušťka pěny opěráku: | 14 |
| tloušťka pěny sedáku: | 8.8 |
| Typ podnože: | Centrální |
| Typ ovládání: | Elektrické zabudované ovládání |
| Demontované: | Ano |
| Barva nohou: | Černá |
| Složení potahu: | 100% polyester |
| Martindale (ot.): | 30000 |
| Funkce: | Polohovací |
| Otočná: | Ano |
| Počet kusů v kartonu: | 1 |
| Počet balení: | 1 ks |
| Karton1: | 87x78x114,5 |
| Počet motorů (ks): | Jeden |
| Výhoda 1: | Polohovací |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




