Polohovací křeslo el. ovládání šedá látka AKR167S2
76;88;106;
Polohovací křeslo, elektrické zabudované ovládání, šedá, látka. Polohovací křeslo s elektrickým ovládáním a jedním motorem nabízí komfortní relaxaci díky možnosti plynulého nastavení polohy opěradla i podnožky. Pot...
Polohovací křeslo s elektrickým ovládáním a jedním motorem nabízí komfortní relaxaci díky možnosti plynulého nastavení polohy opěradla i podnožky. Potah je z prémiové šedé látky, která je příjemná na dotek a snadno se udržuje. Křeslo je vybaveno výklopnou funkcí pro snadné vstávání a praktickým USB konektorem pro nabíjení elektronických zařízení. Pevná kovová podnož zajišťuje stabilitu a bezpečnost při používání. Díky rozkládací funkci lze křeslo využít i jako pohodlné lůžko, což zvyšuje jeho univerzálnost v domácím prostředí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Křesla |
|---|---|
| EAN: | 8591957781767 |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | čalouněné |
| Materiál potahu: | látka |
| Šířka: | 76 |
| Hloubka: | 88 |
| Výška: | 106 |
| Hloubka sedu: | 56 |
| Výška sedu: | 53 |
| šířka sedu: | 54 |
| Nosnost: | 120 kg |
| Styl: | Moderní |
| Tvar: | relaxační |
| Vlastnosti: | polohovací, otočná, relaxační, elektrické polohování, 1 motorové, zvedací funkce |
| Místnost: | obývák |
| Kategorie: | křesla |
| Nastavitelná hloubka: | 167 |
| Hmotnost - netto (kg): | 34.63 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 38.2 kg |
| Výška područek (cm): | 61 |
| Šířka područek (cm): | 11 cm |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Druh potahové látky: | Látka |
| tloušťka pěny opěráku: | 5 |
| tloušťka pěny sedáku: | 10 |
| Rozklad: | Ano |
| Typ ovládání: | Elektrické zabudované ovládání |
| Demontované: | Ano |
| Složení potahu: | 100% polyester |
| Martindale (ot.): | 150000 |
| Karton1: | 79,5x76,5x64,5 |
| Počet motorů (ks): | Jeden |
| Výhoda 1: | Výklopná funkce pro snadné vstávání |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




