Jaké vybrat typy chladících boxů a tašek na pláž a cesty?

Chladící tašky či boxy jsou v létě nezbytností a investice i do nejmenšího modelu se vyplatí. Ledničku na zádech nikdo v dnešní době už tahat nemusí. Nikdy nevíte, kde uvíznete, ať už pěšmo nebo po cestě na koupaliště autem či v jiném dopravním prostředku. Podívejme se tedy na kritéria a výhody jednotlivých možností. Ponejvíce se liší chladící tašky zejména dekorem, velikostí a také konstrukcí. Zajímá vás, jak může takový chladící box vypadat? Možnosti vypadají pestře.

Z malých tašek na chlazení lze vybírat z mnoha různých motivů a dopřát si tak moderní vzhled chladícího vybavení pro své cesty či pikniky. Malá velikost s chladícím prostorem působí i jako pěkný módní doplněk. Tyto chladící kabelky se obvykle vyskytují v obsahu 8 litrů. Uvnitř najdete vysoce odolný polyester s izolační vrstvou PE pěny. Vnitřní hladké stěny se velmi snadno udržují a při znečištění je poměrně rychle očistíte.

getimage (32)getimage (33)
 

Po čem v létě ženy touží? 

Co třeba se trochu zchladit?

Po chladící tašce v dámském provedení natolik dobře maskované, aby byla k nerozeznání od dámské stylové kabelky. Nově například v zeleném přírodním dekoru, doplněném o barevné pruhy. Z dalších malých kabelek je k dostání růžová varianta s pepito vzorem pro odvážné "školačky". Tuto kabelku naleznete i ve velké verzi chladícího boxu. Milovnice červené barvy jistě neodolají variantě s bílými puntíky, nadčasové barevné kombinaci, která vypadá vkusně i ve velkém rozměru, tj. objemově unese až 20 litrů.

getimage (34)
 

Vyberou si i klasici

Líbí se vám nadčasová elegance? Potřebujete komfortnější model pro celou rodinku? Objevili jsme pro vás tento překrásný kempingový košík v luxusní černé barvě. Klasika na chalupu, piknik nebo i do lesa, která nikdy nevyjde z módy. Tato nadčasová novinka unese až 9 kg obsahu.

publicdoc-boxy-16-1_-1_-1_45272getimage (35)