Co přinese Ježíšek? Máme pro vás tipy na malé i velké dárky

Vánoce klepou na dveře a vy stále nevíte, co nadělit svým blízkým pod stromeček? Pokud chcete letos vynechat „oblíbené“ kosmetické kazety s voňavými mýdly a šampony, zkuste vybrat nějakou maličkost do domácnosti, která jistě potěší každého. Máme pro vás pár dobrých tipů.

Nadělte vzpomínky, rozdejte krásu

Fotografie jako dárek? Proč ne. Fotky vnoučat nebo památeční obrázky na společně strávenou dovolenou jsou krásným dárkem. Nejsou neosobní, často umí vyjádřit nevyřčené city a v krásném fotorámečku budou skvělou ozdobou obýváku, ložnice nebo pracovního stolu.

Nemáte-li vhodné fotografie, zkuste klasické bytové dekorace, jako třeba zdobné a originální mísy, obrazy, nebo třeba nápadité hodiny. Hodiny jsou dobrým tipem na dárek pro přátele, kteří jsou známí svou nedochvilností. Nenápadně jim tím naznačíte, že by se měli naučit hlídat si čas.

Milovníky květin a vášnivé pěstitele pod vánočním stromečkem jistě potěší zajímavý květináč nebo krásná váza, ve které budou moci vystavovat svou pestrobarevnou chloubu z vlastní zahrádky.

getimage (22)getimage (23)

Krásné a praktické dárky

Chcete více, než jen krásné dekorační věcičky zabalené do lesklého vánočního papíru? Vybírejte z kategorie bytových doplňků. Praktický dárek do domácnosti není jen mixér nebo pánev na smažení. Kuchyně, ložnice, koupelna ale také předsíň, každá místnost si zaslouží doplňky, které ji udělají útulnější a obyvatelnější. Stačí si jen vybavit, co obdarovávanému doma chybí, nebo co by jeho domácnosti slušelo. Nezapomeňte ale zohlednit jeho vkus.

Nevíte-li si rady s doplňky, zaměřte se na textilie. Heboučká a hřejivá deka či dekorační polštářek jsou skvělou volbou se 100% úspěšností. Stejně tak originální kusový kobereček nebo běhoun se setká s nadšením.

getimage (24)

Každé Vánoce vítězí

Mezi nejoblíbenější dary z oblasti nábytku a bytových doplňků patří už několik let v řadě pohodlné sedací vaky. Tento druh sedacího nábytku se v českých domácnostech rychle zabydlel. Oblíbili si ho nejen děti a teenageři, ale také dospělí a dokonce i domácí mazlíčci.

Máte-li doma malého školáka či puberťáka, tak s tímto dárkem určitě nešlápnete vedle. Výběr je skutečně pestrý, stejně jako barvy jednotlivých modelů. Vedle klasických pytlů jsou k mání i vaky atypických tvarů, které nebudou dělat ostudu v dospěláckém interiéru, nebo v kanceláři.

getimage (25)getimage (26)