Botník barva hnědá ABK135D
60;24;152;
Botník, mdf, hnědá. Botník s čtyřmi samostatnými přihrádkami nabízí praktické řešení pro uspořádání obuvi v předsíni či chodbě. Vyroben je z MDF desek s dekorativní povrc...
Botník s čtyřmi samostatnými přihrádkami nabízí praktické řešení pro uspořádání obuvi v předsíni či chodbě. Vyroben je z MDF desek s dekorativní povrchovou úpravou v odstínu dub, která napodobuje strukturu dřeva a snadno se udržuje. Každá přihrádka je vybavena černou úzkou úchytkou pro pohodlné otevírání. Kompaktní tvar a vertikální uspořádání šetří místo a zároveň poskytuje dostatek úložného prostoru. Botník je stabilní a navržený pro dlouhou životnost v domácím prostředí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Botníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 27.5 kg |
| EAN: | 8591957733889 |
| Barva: | hnědá |
| Dekor: | dub |
| Materiál: | MDF |
| Materiál desky: | MDF |
| Šířka: | 60 |
| Hloubka: | 24 |
| Výška: | 152 |
| Nosnost: | 30 kg |
| Styl: | Moderní |
| Vzhled: | výklopné |
| dveře: | uzavřené |
| s lavicí: | bez lavice |
| Místnost: | předsíň |
| Kategorie: | Botníky |
| Hmotnost - netto (kg): | 26 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 27.5 kg |
| Tloušťka desky (cm): | 1.5 cm |
| Materiál konstrukce: | MDF |
| Demontované: | Ano |
| Dekor desky: | Dub |
| Karton1: | 155x49x8 |
| Výhoda 1: | Úložný prostor |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




