Dětská židle výškově nastavitelná modrá síťovina AKZ205M
61;53;102;
Dětská židle, výškově nastavitelná, modrá síťovina. Dětská židle s modrou síťovinou nabízí pohodlné a vzdušné sezení díky prodyšnému materiálu, který podporuje cirkulaci vzduchu. Opěradlo je vybaveno vý...
Popis
Dětská židle s modrou síťovinou nabízí pohodlné a vzdušné sezení díky prodyšnému materiálu, který podporuje cirkulaci vzduchu. Opěradlo je vybaveno výškově nastavitelnou bederní opěrkou, která zajišťuje správnou podporu spodní části zad, a výškově nastavitelným opěrákem pro individuální přizpůsobení. Odklápěcí područky umožňují snadnější přístup k pracovnímu prostoru a zároveň šetří místo. Plastový bílý kříž zajišťuje stabilitu a lehkost celé židle, zatímco kolečka jsou vhodná pro tvrdé podlahy, což usnadňuje pohyb po místnosti. Výškově nastavitelný sedák umožňuje optimální přizpůsobení výšky sezení podle potřeby dítěte.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské židle |
|---|---|
| EAN: | 8591957724795 |
| Barva: | modrá |
| Materiál sedáku: | látka |
| Šířka: | 61 |
| Hloubka: | 53 |
| Výška: | 102 |
| Hloubka sedu: | 43 |
| Výška sedu: | 43 |
| šířka sedu: | 43 |
| Nosnost: | 120 kg |
| Područky: | s područkami |
| Styl: | Moderní |
| Materiál kříže: | plast |
| Materiál opěráku: | síťovina |
| Místnost: | kancelář |
| Opěrka hlavy: | Ne |
| Kategorie: | pracovní židle |
| Nastavitelná výška (cm): | 92-102 |
| Nastavitelná výška sedu (cm): | 43-52,5 |
| Hmotnost - netto (kg): | 7.76 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 8.7 kg |
| Průměr kříže (cm): | 59 cm |
| Výška područek (cm): | 67 |
| Šířka područek (cm): | 7 cm |
| Materiál područek: | Plast |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Druh potahové látky: | Síťovina |
| Materiál kříže: | Plast |
| Čalouněné područky: | Ne |
| Typ područek: | Odklápěcí |
| Mechanika: | Výškově nastavitelná |
| Bederní opěrka: | Ano |
| Demontované: | Ano |
| Barva kříže: | Bílá |
| Složení potahu: | 100% polyester |
| Funkce: | Výškově nastavitelná |
| Kolečka: | Na tvrdé povrchy |
| Výškově nastavitelný opěrák: | Ano |
| Karton1: | 60,5x33x53,5 |
Diskuze
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Hodnocení
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




