Dřevěné jídelní stoly

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Cena

17902590
117902590

Značky

Barva

Cena

Dekor

Hloubka

Materiál desky

Materiál nohou

Počet míst k sezení

Rozkládání

Styl

Šířka

Tvar

Tvar nohou

Úložný prostor

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 2
Jídelní stůl DIPLOMAT mocca
1 790 Kč
CAS-VER-KF-DIPLOMAT-ST
Jídelní stůl ISABEL mocca
2 590 Kč
CAS-VER-KF-ISABEL-ST

Jídelní stoly s dřevěnou deskou na Vikio.cz: Teplý vzhled, tradiční elegancí a přírodní půvab

Objevte naši rozmanitou kolekci jídelních stolů s dřevěnou deskou na Vikio.cz, kde se snoubí teplý vzhled, tradiční eleganci a přírodní půvab. Tyto stoly jsou ideální pro ty, kdo hledají přírodní estetiku a hledají kus nábytku, který do jejich domova přinese teplý a přívětivý pocit. Dřevěné desky jsou oblíbené pro svou robustnost, trvalost a jedinečný vzhled.

Různorodé styly a designy: Naše široká nabídka zahrnuje jídelní stoly s dřevěnou deskou v mnoha stylech, od klasických a rustikálních až po moderní a minimalistické. Ať už hledáte stůl, který bude harmonizovat s vaším venkovským interiérem, nebo si přejete přidat přírodní prvek do moderně zařízeného domova, máme pro vás ideální stůl.

Přírodní krása a jedinečnost každého kusu: Dřevěné desky mají přirozenou krásu, s jedinečnou kresbou, odstíny a texturou dřeva. Každý stůl je unikátní a odráží charakter a teplou atmosféru, kterou dřevo přináší.

Odolnost a dlouhověkost: Dřevěné desky jsou vysoce odolné a odolávají náročnému každodennímu používání. Tyto stoly jsou ideální pro rodiny a jsou navrženy tak, aby vydržely mnoho let, a dokonce se s časem stávají ještě působivějšími.

Flexibilita a praktičnost: Nabízíme široký výběr velikostí a tvarů, včetně obdélníkových, kulatých a čtvercových stolů, aby vyhovovaly vašim potřebám a prostorovým požadavkům. Některé modely jsou také rozkládací, což umožňuje lepší adaptabilitu a funkčnost.

Cenově dostupné a kvalitní řešení: Věříme, že kvalitní dřevěný nábytek by měl být dostupný pro každého, a proto nabízíme naše dřevěné jídelní stoly za přijatelné ceny, aniž bychom obětovali kvalitu nebo styl.

Proč si vybrat jídelní stůl s dřevěnou deskou z Vikio.cz? Naše dřevěné stoly přinášejí do vašeho domova kousek přírody, teplou atmosféru a tradiční eleganci.