Paraván hnědá APA105C
121;2;171;
Paraván hnědá. Třídílný paraván z masivního smrkového dřeva v černém provedení nabízí praktické řešení pro rozdělení prostoru či vytvoření soukromí v interiéru. Pevn...
Třídílný paraván z masivního smrkového dřeva v černém provedení nabízí praktické řešení pro rozdělení prostoru či vytvoření soukromí v interiéru. Pevný rám je doplněn o výplň z tenkých smrkových lamel, které dodávají paravánu přírodní a zároveň moderní vzhled. Díky třem otočným dílům je možné paraván snadno přizpůsobit různým prostorovým podmínkám a uspořádáním. Povrchová úprava černým lakem chrání dřevo a zároveň podtrhuje jeho strukturu. Paraván je vhodný do obývacích pokojů, kanceláří nebo komerčních prostor, kde oceníte kombinaci funkčnosti a estetického provedení. Rozměr jednoho dílu je 40x171 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Paravany |
|---|---|
| Hmotnost: | 6 kg |
| EAN: | 8591957705824 |
| Barva: | hnědá |
| Materiál: | dřevo |
| Šířka: | 121 |
| Hloubka: | 2 |
| Výška: | 171 |
| Styl: | Moderní |
| Místnost: | bytové doplňky |
| Kategorie: | paravany |
| Hmotnost - netto (kg): | 5 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 6 kg |
| Světlá výška (cm): | 6 |
| Materiál konstrukce: | Masiv |
| Demontované: | Ne |
| Barva nohou: | Černá |
| Karton1: | 173x44x7,5 |
| Výhoda 1: | Masivní smrkové dřevo |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




