Paraván masiv černá APA109C
132;2;178;
Paraván, masiv, černá. Třídílný paraván je vyroben z masivního smrkového dřeva s povrchovou úpravou v černém matném laku, který zajišťuje kvalitní zpracování a dlouhou život...
Třídílný paraván je vyroben z masivního smrkového dřeva s povrchovou úpravou v černém matném laku, který zajišťuje kvalitní zpracování a dlouhou životnost. Výplň tvoří bílá netkaná textilie, jež propouští světlo a zároveň poskytuje dostatečné soukromí. Díky třem otočným dílům umožňuje flexibilní nastavení úhlu a snadné přizpůsobení prostoru. Paraván je vhodný pro oddělení místností, vytvoření soukromých zón nebo jako dekorativní prvek interiéru. Jeho rozměry a pevná konstrukce zaručují stabilitu při použití v různých typech prostor.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Paravany |
|---|---|
| Hmotnost: | 6 kg |
| EAN: | 8591957720797 |
| Barva: | černá |
| Materiál: | dřevo |
| Šířka: | 132 |
| Hloubka: | 2 |
| Výška: | 178 |
| Styl: | Moderní |
| Místnost: | bytové doplňky |
| Kategorie: | paravany |
| Hmotnost - netto (kg): | 5.5 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 6 kg |
| Materiál konstrukce: | Masiv |
| Demontované: | Ne |
| Karton1: | 181x46x7,5 |
| Výhoda 1: | Masivní smrkové dřevo |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




